Yıldızların inancı tam

Yıldız Erkek Milli Takım, Avrupa Şampiyonası eleme turnuvası için girdiği kampı ara vermeden sürdürüyor. Günde iki antrenman yapan Ay-Yıldızlı takımdaki hırs ve azim, oyuncuların sözlerine de yansıyor.

Takımın önemli hücum silahlarından Cansın Ogbai Enaboifo, uzun kamp dönemi boyunca birbirlerine alıştıklarını ve kimin nerede ne yapacağını iyi bildiklerini belirterek, “Avrupa Şampiyonası oynamak istiyoruz. Bunun yolu da vizeyi burada almaktan geçiyor. Gerek yaptığımız kamp, gerek çok istememiz ve gerekse Ankara’nın uğurlu seyircisinin desteği ile Avrupa Şamiyonası finallerinde yarışacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yıldız Erkek Milli Takımın liberosu Furkan Albayrak da takım, bir o kadar da aile olduklarına dikkati çekerek, “Burada imkanlarımız iyi. Yöneticiler ve antrenörlerimiz bizim için ellerinden geleni yapıyorlar. Motivasyonumuz yerinde. Bize düşen, Ankara’da saha ve seyirci avantajımızı iyi kullanarak Sırbistan-Bosna Hersek ortaklığında yapılacak Avrupa Şampiyonası finallerine katılmayı sağlayacak dereceyi yapmak. Her ne kadar gruptan iki takım vize alacak olsa da bizim amacımız grup birinciliği” diyerek düşüncelerini aktardı.
 Haberi Paylaş