Yıldızların karnesi pekiyi

Yıldız Kız Milli Takım, Avrupa Şampiyonası öncesinde katılacağı Belçika Turnuvasının hazırlıklarını Ankara’da yaptığı kampla sürdürüyor.

Oldukça neşeli bir ortamda yapılan antrenmanlarda Milli Takım oyuncularının hırsları da dikkati çekiyor.

Öte yandan, Milli Takım aday kadrosuna davet edilerek iyi voleybolcu oldukları tescil edilen sporcuların başarılı öğrenciler oldukları da aldıkları karnelerle ortaya çıktı.

Eğitim öğretim yılında sömestr tatiline girilmesi nedeniyle karne alan Yıldız Milli Takım sporcularının tamamının karnesinin yanında teşekkür-takdir ve onur belgeleri bulunuyor.

Takım arkadaşları adına söz alan Takım Kaptanı Arelya Karasoy, Avrupa Şampiyonası finallerinde yer alacaklarına dikkati çekerek, “Biz iyi bir takım olduğumuza inanıyoruz. Arkadaşlık ortamımız da mükemmel. Ayrıca tüm arkadaşlarımın eğitim hayatı çok başarılı; karnelerimizi teşekkür ve takdir belgeleri ile birlikte aldık. Hepimizin A Bayan Milli Takım oyuncusu olma hedefi yanında, idealini kurduğumuz meslekler var. İkisini de gerçekleştirmek için çok çalışmak gerekiyor ve biz çalışıyoruz. Sporla başarılı bir eğitim hayatının birlikte yürüyebileceğinin bir kanıtı da sanırım bizim takımımız” diye konuştu.
 Haberi Paylaş

Comments are closed.