Yönetim Kurulundan Yıldız Millilere Ziyaret

7-11 Ocak tarihleri arasında Bulgaristan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası elemeleri hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren Yıldız Erkek Milli Takımını Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti. 

TVF 50. Yıl Spor Salonu’nda Yıldız Milliler ile MEF Okulları arasında oynanan hazırlık karşılaşması öncesinde millilerle görüşen Başkan Erol Ünal Karabıyık, Filenin Genç Aslanlarını Yönetim Kurulu üyelerine tanıştırdı. Salonun duvarlarını süsleyen milli takımların başarılarla dolu resimlerini örnek gösteren Karabıyık, “Gelecekte sizlerinde resimlerinin bu duvarları süsleyeceğini hep beraber göreceğiz. Önünüzde önemli bir sınav var. İlk olarak bu elemelerden geçeceğinizi ve ardından da Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarıyla temsil edeceğinizi düşünüyoruz. Sizlere güvenimiz tam” dedi. 

Yıldız Erkek Milli Takımı Antrenörü Oktay Orkunoğlu ise Federasyonun sağlamış olduğu imkânlar için yönetim kuruluna teşekkür ederken, Milli Takım kaptanı Berkan Bozan da öncelikli hedeflerinin elemelerden geçerek Avrupa Şampiyonası finaline katılmak ve ardından finallerde de iyi bir derece elde etmek olduğunu söyledi. 

Yıldız Erkek Milli Takımı kafilesi 6 Ocak Salı günü Avrupa Şampiyonası elemelerine katılmak üzere Bulgaristan’a gidecek. 

 

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.