Ze Roberto’dan Egonu’ya samimi cevap

VakıfBank’ın İtalyan yıldızı Paola Egonu, Voleybolun Sesi’ne verdiği kapsamlı röportajda “Herkes Paola Egonu ile çalışmak ister, peki Paola Egonu’nun birlikte çalışmadım ama çok isterdim diyebileceği bir koç ve voleybolcu var mı?” sorusunu samimiyetle yanıtlayarak: “Zé Roberto ile çalışmayı çok isterdim. Çok…” şeklinde konuşmuştu.

Önümüzdeki sezon ülkemizde Türk Hava Yolları’nın başantrenörlüğünü üstlenecek Brezilyalı efsane koç José Roberto Guimarães’ten (Zé Roberto) Paola Egonu’ya cevap gecikmedi.

Brezilya basınından Web Volei, Zé Roberto’ya Paola Egonu’nun Voleybolun Sesi’ne verdiği röportajdaki sözlerini hatırlatarak konuyla ilgili düşüncelerini sordu. Zé Roberto, bunun üzerine verdiği demeçte İtalyan yıldızdan övgüyle bahsederek şunları söyledi: “Bu karşılıklı… Paola’nın beyanı çok onurlandırdı. Kendisiyle çalışmayı da çok istiyorum, ona bir birey ve oyuncu olarak büyük bir hayranlık ve sevgi duyuyorum. Bence Paola bir savaşçı, karizmatik bir savaşçı, yani harika bir kadın. Bunun gerçekleşmesini, kaderin bizi aynı takımda bir araya getirmesini çok isterim. Hadi dua edelim. Kim bilir, belki bir gün olur?” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.