Zehra Tönge ve Nur Sena Kasap galibiyeti değerlendirdi

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi Yarı Final etabı bugün Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmalarla başladı. Günün ilk mücadelesinde Antalya temsilcisi Muratpaşa Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 mağlup etti ve Play-off’a galibiyetle başlangıç yaptı.

Muratpaşa Belediyespor Kaptanı Zehra Tönge maça iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek: “Mücadeleye iyi başladık, oyunun kontrolünü ikinci sette kaybetmiş olsak da sonraki setleri alarak maçı kazanmasını bildik. Takım arkadaşlarımı ve teknik ekibi tebrik ediyorum. Yarınki maçta da galibiyet alacağımıza inanıyorum.” dedi.

Maçın önemine dikkat çeken genç orta oyuncu Nur Sena Kasap ise: “Bizim için önemli bir maçtı. Takım olarak hazırdık. İstediğimiz bir galibiyetti. Turnuvaya galibiyetle başladığımız için hepimiz çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Muratpaşa Belediyespor, Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı ikinci gününde 23 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ile karşılaşacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.