“Zor bir grupta yer alıyoruz”

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley B Grubu’nda mücadele eden Tokat Belediye Plevne Spor’da genç orta oyuncu Atakan Topal, VoleybolunSesi’ne açıklamalarda bulundu.

2 aylık bir hazırlık kampı süreci geçirdiklerini söyleyen Atakan Topal, “Bbu süreçte ihtyacımız olan kondiyon , kuvvet ve teknik hazırlıklarımızı tamamladık. Bildiğiniz gibi bu sene ligin en genç takımına sahibiz. Genç olmamızla birlikte takımımızda herkesin bir hedefi ve idealleri bulunuyor. Bu durum bizim çalışmamızı daha üst seviyelere çıkarmamızı sağlıyor. İşte bu yüzden genç bir takım olmamız bizim için bir avantaj. Baş antrenörümüz Furkan Gür, sahip olduğu tecrübelerini bize aktararak daha üst seviyede bir voleybol oynamamıza yardımcı oluyor.” dedi.

Kendileri için her maçın öneminin ayrı olduğuna değinen genç oyuncu “Genç bir takım olduğumuz için her maçta savaşmak zorundayız. Tabi ki zor bir grupta yer alıyoruz fakat bunun için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Tüm takım arkadaşlarımın ve teknik ekibin başarı için elinden gelenin fazlasını yaptığına inanıyor ve güveniyorum. Tüm takımlara sakatlıksız bir sezon diliyorum. İnşallah bu sene herkesin emeğinin karşılığını aldığı ve seyiri yüksek bir sezon olur.” açıklamasını yaptı.

Tokat Belediye Plevne Spor B Grubu’nda; Arkas Spor, Spor Toto ve Türşad ile mücadele edecek.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.