2022 TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda kupa ve madalyalar sahiplerini buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Buruciye A.Ş. işbirliğiyle Sivas Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde düzenlenen 2022 TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, bugün kadınlar ve erkekler kategorilerinde oynanan yarı final ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Erkekler kategorisinde turnuvayı dördüncü sırada tamamlayan Last Shot (Mustafa Atakan Ayan, Ahmet Burak Orak, Yiğitcan Kaynak, Erdoğan Berke Erci) takımına ödül çeklerini Sivas Buruciye A.Ş Genel Müdürü Mustafa Altun takdim etti.

Turnuvayı üçüncü olarak tamamlayan Yıldız Dağı Gençlik Spor Kulübü (Sinan Polat, Abdullah Alperen Çalışır, Mevlüt Baki Yalçındağ, Muhammed Emin Dinçer) takımına madalya, kupa ve ödül çeklerini Cumhuriyet Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Serkan Hazar takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan SMD Endüstri (Burak Balıbey, Selim Bölüm, Serkan Durası, Bilal Demiröz) takımına madalya, kupa ve ödül çeklerini Sivas Spor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz takdim etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan TVF (Necmi Ayberk Güllük, Sefa Urlu, Batuhan Kuru, Sacit Kurt) takımına madalya, kupa ve ödül çeklerini Sivas Valisi Salih Ayhan takdim etti.

Erkekler kategorisinde günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı dördüncü sırada tamamlayan Antalya (Derya Özçelik, Dilek Kübra Karakuş, Esra Erdoğan, Ceren Evmez) takımına ödül çeklerini TVF Kar ve Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci takdim etti.

Turnuvayı üçüncü olarak tamamlayan Dukasim (Başak Bölüm, Gizem Çağlayan, Gizem Kaçar, İlknur Melis Durası) takımına madalya, kupa ve ödül çeklerini Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Vanna Spa Fitness (Medine Korkmaz Demiröz, Öykü Akdemir, Kübra Hatice Tanrıkulu) takımına madalya, kupa ve ödül çeklerini Sivas Vali Yardımcısı, İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Hafik Kaymakamı Kadir Algın takdim etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan TVF (Bahanur Gökalp, Merve Çelebi, Sanem Baş) takımına madalya ve kupalarını Sivas Valisi Salih Ayhan takdim etti.

Kadınlar kategorisinde günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.