Adam Voleybol, Paintball ile stres attı

TVF Kadınlar 1. Lig’de üçüncü sezonunu yaşayan Adam Voleybol, yoğun geçen çalışmalarına ara vererek paintball oynadı ve stres attı.
Son iki sezon final oynayarak Gaziantep’i başarıyla temsil eden sarı lacivertlilerde hedef yine Sultanlar Ligi. Başantrenör Cengiz Akarçeşme yönetiminde sezonu erken açarak hazırlıklarına başlayan Adam Voleybol, yoğun geçen çalışmalara ara vererek Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda paintball oynadı. Oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşen etkinlikte sporcular gönüllerince eğlendi.

“Keyifli bir etkinlik oldu”

Adam Voleybol Kulüp Menajeri Sedat Torun, sporcular ve teknik ekip ile birlikte güzel bir gün geçirdiklerini söyledi. Yeni sezon hazırlıklarının çok yoğun bir tempoda geçtiğini ifade eden Sedat Torun, “Yepyeni bir kadroyla çalışmalarımız sürüyor. Yoğun geçen günlerin ardından takımı salondan biraz uzaklaştırıp paintball etkinliği düzenledik. Çok keyifli, eğlenceli bir gün oldu. Bizlere bu imkanı sağlayan başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.