Akkuş Belediyespor Mehmet Aydın’la ‘devam’ dedi

Voleybol Erkekler 1. Lig’inde geçtiğimiz sezon Efeler Ligi şansını son maçta kaybeden Akkuş Belediyespor, 2021-2022 sezonu için başarılı antrenör Mehmet Aydın ile sözleşme yeniledi. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Kulüp Başkanı Soner Efil ve takımın ana sponsoru HNS Enerji- Akkuş RES Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kuşgöz’ün katılımıyla bugün imzalar atıldı.

“Hocamıza Güvenimiz Tam”

Atılan imzalar sonrası açıklamalarda bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, geçtiğimiz sezon Efeler Ligi hedefini son maçta kaybettiklerini belirterek, “Erkekler Voleybol 1. Lig’inde geçtiğimiz sezon ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor’umuzda Baş Antrenörümüz Mehmet Aydın ile sözleşme yeniledik. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Ana sponsorumuz HNS Enerji- Akkuş RES Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kuşgöz’ün katılımıyla imzaları attık. Hocamıza güvenimiz ve bizleri başarıya ulaştıracağına olan inancımız tam. İnşallah geçtiğimiz sezon son maçta kaçırdığımız Efeler Ligi hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğiz” dedi.

“Yarım Kalan İşi Bu Sezon Tamamlayacağız”

Başarılı antrenör Mehmet Aydın ise geçtiğimiz sezon yarım kalan işi bu sezon tamamlayacaklarını ifade ederek, “ Geçtiğimiz sezon takım olarak yönetim olarak çok güzel bir birlikteliğimiz oldu. Maalesef finalin son maçında kaybederek hedefimize ulaşamadık. Ancak bu sezon aynı birliktelikle aynı istikrarla başarıya ulaşacağımıza şüphemiz yok. Akkuş Belediyespor’un başarısı için elimizden geleni yapacağız ve Efeler Ligi hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğiz” dedi.

Haberi Paylaş

Comments are closed.