“Biz bunu gerçekten iyi yapıyoruz”

Fenerbahçe Opet’in, Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında A. Carraro Imoco Conegliano’yu 3-0 mağlup ettiği maçın ardından; Fenerbahçe Opet başantrenörü Zoran Terzic ile kaptan Eda Erdem Dündar ve Ana Cristina De Souza kulüp sitesine açıklamalarda bulundu.

Başantrenör Zoran Terzic: Harika bir atmosferde harika bir maç oynadık

Salonu dolduran taraftarların desteğiyle takımın harika bir maç çıkardığına değinen Zoran Terzic, “Şu anda belki de dünyanın en iyi takımına, dünya şampiyonuna karşı böyle bir galibiyet alırsanız, mutlu ve tatmin olmuş olursunuz. Harika bir atmosferde harika bir maç oynadık. Fenerbahçe’nin futbol maçı olduğu bir akşam tribünlerin tamamen dolu olması değişik. Genellikle futbol tercih ediliyor. Buraya gelen ve bizi destekleyen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Eda Erdem Dündar: Yarı finale adım atmak için her şeyi yapacağız

“Bugün herkes çok istekliydi. Herkes kazanmak için her şeyini sahada verdi. Rakip çok güçlü çünkü yıllardır üst seviyelerde voleybol oynayan bir takım. Çok iyi bir kadro ama bugün çok iyi servis attık. Onlar da bir o kadar kendi servislerini atamadılar. Biz de köşelerden çok önemli topları öldürdük. Macris topları çok iyi dağıttı. Çok keyifli bir maçtı. 3-0 net bitirmiş olmak da bizim için çok önemli. Ama şimdi bu maçı unutmamız lazım. Oradaki maç çok daha zor olacak. Çünkü rakip takım evinde çok daha iyi oynuyor ama biz de hazır olacağız. Yarı finale adım atmak için her şeyi yapacağız.”

Ana Cristina De Souza: Bu bir takım işi ve biz bunu gerçekten iyi yapıyoruz

“Sadece ben değil tüm takım harika bir performans sergiledi. Bu bir takım işi ve biz bunu gerçekten iyi yapıyoruz. Zor anlarda da birlik oluyoruz. Sonuna kadar savaşıyoruz. Kolay bir maç değildi. Rövanş daha da zorlu olacak. Ama biz birlik olmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Çok iyi oyunculara sahibiz. Başaracağız.”

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.