Bizim için farketmez

Avrupa Şampiyonası elemelerinde ciddi bir sınav verecek Genç Erkek Milli Takım oyuncuları rakiplerinden çekinmediklerini söylediler.

Ciddi bir hazırlık süreci yaşayan Genç Milli Takımımızdan Gökhan, Burak ve Emre, artık yıldız kategorisinden çıktıklarını, bu nedenle olgun düşündüklerini söylediler.

Daha önce, aralarında “şu takım çıksa, bu takım çıksa” diye planlar yaptıklarını anlatan Genç Milliler, “Artık anladık ki iyi çalıştığımız ve inandığımız sürece takımların isimlerinin bizim için önemi yok, hepsiyle başedebiliriz” ifadelerini kullandılar.

EYOF şampiyonluğunun tecrübe ve özgüven kazanmalarında büyük katkı yaptığını ifade eden Gökhan-Burak-Emre üçlüsü, “EYOF ruhuyla oynarsak, kendi seyircimizin önünde grubu ilk sırada tamamlarız” diyerek kendilerine ne kadar güvendiklerine vurgu yaptılar.
Üç Genç Milli voleybolcunun ortak düşüncesi, dolu tribünler önünde oynamak ve Ankara seyircisinin desteğini yanlarında görmek.

Yunanistan geliyor

Öte yandan, hazırlıklar kapsamında Yunanistan Genç Milli Takımı Ankara’ya geliyor. İki takım, ortak kamp yapacak üç hazırlık karşılaşması oynayacak.

 


Haberi Paylaş