“Bu arma bulunduğu her kulvarda şampiyonluğa yarışır”

Fenerbahçe Parolapara’nın ligin 9.haftasında 3-1 mağlup ettiği RAMS Global Cizre Belediyespor maçının ardından sarı-lacivertli voleybolcular galibiyeti Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

Hasan Sıkar: Bugün kazandığımız için çok mutluyum

Gerçekten güzel bir seri yakaladık. Bu maç belki kağıt üstünde çok zor görünmüyor olabilirdi ama rakip çok iyi mücadele etti. Biz de Avrupa maçından döndük, takım gerçekten çok yorgun. Bu süreçte önemli olan hata yapmamak ve 3 puanı alabilmek. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Takım halinde çok iyi mücadele ettik. Umarım bu serimiz devam eder. Avrupa maçında şanssız bir yenilgi aldık. Rakip kendi evinde çok iyi oynadı ama burada 3-0, 3-1 almamız halinde turu atlıyoruz. Belki de serinin en önemli maçlarından biri çünkü bu maçı alırsak tur atlayacağız. Taraftarımıza en çok ihtiyaç olduğu maç belki de bu maç. Umarım onları da yanımızda görürüz.

Yiğit Gülmezoğlu: Bu arma bulunduğu her kulvarda şampiyonluğa yarışır

Öncelikle söylemek istediğim şey, bu arma bulunduğu her kulvarda şampiyonluğa yarışır. O yüzden ligde 9 maçta aldığımız 9 galibiyet de bunun en güzel kanıtı. Geçtiğimiz hafta Avrupa Kupası’nda şanssız bir mağlubiyet aldık diyelim. Nazar boncuğu olsun ama bunun telafisini yapacağız. İnşallah bu hafta içi bunun telafisini yapacağız. Tek isteğimiz taraftarlarımız da bizim yanımızda olsun. Burada hep birlikte eğlenerek o turu da atlayalım ve sezona keyifli bir şekilde devam edelim.”

Mahdi Ghaziani: Her zaman en iyi şekilde mücadele etmeye çalışıyoruz

Güzel bir galibiyet. Fenerbahçe ailesini ve Fenerbahçe taraftarını tebrik ederim. Her zaman en iyi şekilde mücadele etmeye çalışıyoruz. Rakiplerimizi iyi analiz ediyoruz. Gün gün maç maç ilerliyoruz. Her zaman önümüzdeki maça odaklanıyoruz. Zamanla daha da iyi olacağız.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.