Castellani ve oyuncular galibiyeti değerlendirdi

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın AXA Sigorta Efeler Ligi 18. hafta maçında Altekma’yı 3-0 yendiği maçın ardından Başantrenör Daniel Castellani ve sarı lacivertli formayla ilk maçına çıkan yeni transfer İranlı pasör Mir Saeid Marouf Lakrani ile genç orta oyuncu Ahmet Tümer, Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu.

Başantrenör Daniel Castellani: “Geçen hafta aldığımız mağlubiyetleri telafi için çok çalıştık. Oyuncular da bundan çok rahatsızlık duyuyorlardı. Çok uğraştık ve bunu da sonlandırdığımız için mutluyum.”

İranlı pasör Mir Saeid Marouf Lakrani: “Galibiyet için çok mutluyum.Tabii maç içinde zorluklarımız oldu. Buraya geleli bir hafta oldu. Takıma alışmaya çalışıyorum. Ritim yakalamaya çalışıyoruz. Ligde alınan iki mağlubiyetin üzerine kolay değildi ama kazandığımız için çok mutluyum.”

Genç orta oyuncu Ahmet Tümer: “Güzel bir oyun oynadık. Çok ihtiyacımız olan bir üç puandı. Takım olarak enerjimizi toparlamaya başladık. Takıma çok büyük bir isim katıldı. (Mir Saeid Marouf Lakrani) Her gün daha iyi olacağız. Yeni bir sayfa açtık. Haftaya Galatasaray derbimiz var. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.