CEV Şampiyonlar Ligi’nin en iyi hareketi Naz Akyol’dan

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde grup etabı tamamlandı. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), resmi hesaplarından yaptığı paylaşımla grup etabının (4. raunt) en iyi hareketlerini belirledi.

Temsilcimiz Fenerbahçe Opet’in yıldızı Naz Aydemir Akyol’un Beziers Volley’e karşı deplasmanda oynanan maçta müthiş bir depar atarak yaptığı tekli blok, sıralamada ilk basamakta yer alarak CEV tarafından grup etabının en iyi hareketi seçildi.

Temsilcimiz VakıfBank’ın İsveçli yıldızı Isabelle Haak’ın Vero Volley Monza ile Vakıfbank Spor Sarayı’nda oynanan maçta bir numaradan paralele yaptığı sert hücum, sıralamada ikinci sırada bulunurken bir diğer temsilcimiz Türk Hava Yolları’nın Kanadalı yıldızı Kiera Van Ryk’ın Igor Gorgonzola Novara’ya karşı Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanan maçta defanstan çıkan topu iki numaradan arka çizgiye akıllıca vurarak takımına kazandırdığı sayı listede yedinci sırada yer aldı.

Igor Gorgonzola Novara forması giyen ve ülkemizi başarıyla temsil eden milli yıldızımız Ebrar Karakurt’un Ducla Liberec ile Novara’da oynanan maçta iki numaradan yaklaşık iki buçuk metreye yaptığı müthiş hücum, grup etabının en iyi hareketleri sıralamasında dördüncü sırada yer aldı.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde grup etabının en iyi hareketlerini buradan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Comments are closed.