Ceylan ve Dilara Max FM’e konuştu

Voleybol milli takımlar düzeyinde ilk Avrupa Şampiyonluğunu kazanan, 12 Ağustos’ta Ankara’da başlayacak Dünya Şampiyonası’na hazırlanan Yıldız Kız Milli Takım çalışmalarını, Antrenör Şahin Çatma nezaretinde Ankara’da ara vermeden sürürüyor. Yıldız Kız Voleybol Takım oyuncuları Ceylan Arısan ve Dilara Bağcı Dünya Şampiyonası iletişim sponsoru FM 95.8’den yayın yapan Max Fm’e konuk oldu…

 Özgür Aksuna’nın sunduğu Max Fm Morning Show’a katılan Milli Takım oyuncuları, kazandıkları Avrupa Şampiyonası ve hazırlandıkları Dünya Şampiyonası hakkında bilgi verip kendilerini tanıttılar ve Ankaralı voleybolseverleri tribünlere davet ettiler.

Dilara Bağcı ve Ceylan Arısan tüm takım adına yaptıkları konuşmada, Avrupa Şampiyonasında olduğu gibi Dünya Şampiyonası’nda da başarıyı elde etmek istediklerini belirttiler. Oyuncularımız Avrupa Şampiyonluğunu her yönüyle tam bir takım olmak ve çok çalışmakla elde ettiklerini vurguladılar. Avrupa Şampiyonası deneyiminin ardından başarılarının basında hakettği yeri alamaması takım için oldukça üzücü olmuş. Yıldız Kız Milli Takımı Ankara’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası karşılaşmalarında seyircilerden ve Ankara basınından tam destek bekliyor. Dilara ve Ceylan’a göre asıl şimdi takımlarına ve Türkiye’ye destek zamanı. 12-21 Ağustos 2011 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası’nda 16 takım yarışacak. Beşevler’de bulunan Başkent Voleybol Salonu’nda ve Ankara Arena’da gerçekleştirilecek maçların sonucunda dünya şampiyonu belli olacak. 

Türkiye’nin ev sahipliğinde Ankara’da geçekleşecek şampiyonada Yıldız Kız Milli Takımı tüm Ankaralılar’dan salonda, tüm Türkiye’den de manevi destek bekliyor.
Yıldız Kız Milller, Avrupa Şampiyonluğu başarılarını bir adım daha ileri götürerek bu kez seyircilerin de desteğiyle Dünya Şampiyonu olmak istiyor.


Haberi Paylaş