Cisterna, Trentino’yu Efe Bayram’la devirdi

İtalya Erkekler Voleybol Ligi Serie A’da (Lega Pallavolo Serie A) haftanın maçında Top Volley Cisterna ile Trentino Itas karşı karşıya geldi.

Ligin 15. haftasında oynanan kritik mücadeleyi Top Volley Cisterna 3-2 kazandı. Cisterna’nın ev sahipliğinde oynanan ve büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmanın setleri 25-21, 25-22, 24-26, 35-37 ve 15-13 sonuçlandı.

Top Volley Cisterna forması giyen milli smaçörümüz Efe Bayram, İtalya’daki başarılı performansını ligin dev ekiplerinden Trentino Itas karşısında da sürdürdü. Takımının ligdeki yedinci galibiyetinde de önemli rol oynayan başarılı oyuncu, %54 ile hücum ettiği maçta 2’si servisten olmak üzere 16 sayıyla skora katkı verdi.

Karşılaşmanın en skorer oyuncusu, Top Volley Cisterna’nın Hırvat pasör çaprazı Petar Đirlić oldu.

Trentino Itas’ta ise mücadeleyi Alessandro Michieletto 27, Srecko Lisinac 14, Marko Podrascanin 13, Donovan Dzavoronok 12, Daniele Lavia 8 sayıyla tamamladı.

Sir Safety Susa Perugia’nın yenilgisiz liderliğini devam ettirdiği İtalya Erkekler Voleybol Ligi Serie A’da 15. hafta geride kalırken Efe Bayram’ın takımı Top Volley Cisterna, haftayı Vero Volley Monza’yı da geride bırakarak yedinci sırada kapattı.

Top Volley Cisterna, ligin 16. haftasında 22 Ocak Pazar günü Emma Villas Aubay Siena’nın konuğu olacak.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.