Dehri Can Dehrioğlu: “Finale kalmak istiyoruz”

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı öncesi Edremit Belediyesi Altınoluk Başantrenörü Dehri Can Dehrioğlu, Voleybolun Sesi‘ne konuştu.

Yarı Final etabı öncesi ligde oynadıkları son maça değinen başarılı antrenör: “Play-off’a kalma şansımızı son haftaya bırakmıştık. Son hafta kendi göbek bağımızı kendimiz kestik, Play-off’a kaldığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Ligin bitimiyle Play-off etabına iyi hazırlandıklarını belirten Dehrioğlu, sözlerini: “Lig etabıyla Yarı Final etabı arasındaki dönemi de iyi geçirdiğimiz düşünüyorum. Yarı Final etabında da şansımızı son güne kadar sürdürüp finale kalmak istiyoruz.” şeklinde tamamladı.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda normal sezonu üçüncü sırada tamamlayarak Yarı Final’e yükselen Edremit Belediyesi Altınoluk; 22-23-24 Mart’ta oynanacak Yarı Final etabının ilk gününde Karşıyaka, ikinci gününde İlbank ve üçüncü gününde CeraStyle OSB Teknik Koleji Gençlik ile finale çıkma mücadelesi verecek.

Haberi Paylaş

Comments are closed.