Develi yeni sezon transferlerini açıkladı

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Develi Belediyespor, yeni sezon kadro yapılanması kapsamında 6 oyuncu ile sözleşme imzaladı.

Başantrenör Hüseyin Koç önderliğinde yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Kayseri ekibi; yeni sezon için Kemal Kayhan, Muhammet Ertuğrul, Inovel Romero Valdés, Rolando Cepeda Abreu, Ricardo Norberto Calvo Manzano ve Metin Durmuş’u kadrosuna kattı.

Halkbank, Fenerbahçe, Ziraat Bankkart, Spor Toto gibi takımların formalarını terleten deneyimli orta oyuncu Kemal Kayhan gelecek sezon Develi Belediyespor’un başarısı için sahaya çıkacak.

Geçtiğimiz sezon Cizre Belediyespor formasını terleten ve kariyerinde; Ziraat Bankkart, Afyon Belediye Yüntaş, Maliye Piyango, Jeopark Kula Belediyespor ve Galatasaray formalarını terleten orta oyuncu Muhammet Ertuğrul da yeni sezonda Develi Belediyespor’un formasını terletecek.

Ziraat Bankası, Palandöken Belediyespor, Bursa BBSK, Haliliye Belediyespor, Hatay BBSK ve Hekimoğlu GCT Bursa formalarını terleten libero Metin Durmuş da gelecek sezon Kayseri ekibinin başarısı için sahaya çıkacak.

Kübalı pasör Ricardo Norberto Calvo Manzano, Kübalı pasör çaprazı Rolando Cepeda Abreu ve Birleşik Amerikalı smaçör Inovel Romero Valdés de yeni sezonda Develi Belediyespor formasıyla sahada olacak.

 

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.