Eczacıbaşı VitrA, Şampiyonlar Ligi’ne OMSK maçıyla başlıyor

Avrupa Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda mücadele edecek olan Eczacıbaşı VitrA’nın bu etaptaki ilk rakibi Omichka OMSK Region (Rusya) Takımı.

Geçen sezon Playoff 6 etabındaki rakibi Omichka OMSK ile bu sezon lig etabında kura ile eşleşen Eczacıbaşı VitrA, 12 Kasım Çarşamba günkü maça ev sahipliği yapacak. Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaki maç 17:00’de başlayacak ve NTV Spor’dan canlı verilecek. Maçı Daniele Rapisarda, Roy Goren hekem ikilisi yönetecek.

Şampiyonlar Ligi’ne ev sahibi olarak kendi evinde ve kendi seyircisi önünde başlamanın moral ve motivasyon açısından olumlu katkısının olacağına inandıklarını belirten Eczacıbaşı VitrA Antrenörü Giovanni Caprara “Hedeflerimizi maç maç koyduk. Her maçın öneminin farkındayız. Sahada iyi bir oyun sergileyerek, kazanmak istiyoruz” dedi.

Eczacıbaşı VitrA kaptanı Esra Gümüş Kırıcı ise “Geçen sezon playoff 6’da rakibimiz olan OMSK Region ile yeniden eşleştik. İlk maçımız ve Şampiyonlar Ligi’ne puan vermeden başlamak istiyoruz. Takım olarak bunu yapmak için, çarşamba gününe hazır olacağız” diyerek, taraftarlarını Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaki ilk maça beklediklerini söyledi.

Eczacıbaşı VitrA – Omichka OMSK REGION (Rusya)
Tarih, Saat: 12 Kasım 2014 Çarşamba, 17:00
Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu ISTANBUL
Supervisor: Ellen Peters (Almanya)
Hakemler: Daniele Rapisarda (İtalya), Roy Goren (İsrail)


Haberi Paylaş