“Efeler Ligi’ne çıkmak için sonuna kadar savaşacağız”

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi B Grubu’nda; 22 maçta 16 galibiyet ve 6 mağlubiyet sonucu elde ettiği 47 puanla normal sezonu dördüncü sırada tamamlayan ve yarı final etabına yükselen Akkuş Belediyespor’da başantrenör Mehmet Aydın ve takım kaptanı Murat Çakmak, etap öncesi Voleybolun Sesi için değerlendirmelerde bulundu.

Bu sezonun kendileri için her anlamda dolu dolu geçtiğini söyleyen başantrenör Mehmet Aydın, “Bu yıl Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Lig’i, üst düzey seviyede oynandı. Grubumuzda oynadığımız her maça final niteliğinde çıktık ve mücadele ettik. Evimizde oynadığımız ligin son maçını da kazanarak sezonu bitirdik. Şimdi yarı finallere odaklanmaya başladık. O heyecanı yaşamaya başladık, iyi bir takımız sonuna kadar mücadele edip hedefimiz olan Efeler Ligi’ne çıkmak için sonuna kadar savaşacağız. Bizim takım olarak içimizde o savaşma ruhumuz mevcut, bunu da sahaya yansıtıp inşallah sonunda hedefe ulaşacağız. Yarı final etabında mücadele edecek bütün takımlara başarılar dilerim.” dedi.

Sezon başında hedeflerinin yarı finallere kalmak olduğunu söyleyen takım kaptanı Murat Çakmak, “Hedefimiz doğrultusunda iyi çalışıp, her maça kazanma konsantrasyonuyla çıkıp, ilk hedefimize ulaştık. Yarı finallerde güçlü takımlara karşı mücadele edeceğiz. Fizik ve mental olarak hazır durumdayız. Yarı finallerde başarılı olup, ikinci hedefimiz olan final grubuna kalmak ve final grubunda en büyük hedefimiz olan Efeler Ligi’ne yükselmek istiyoruz. Bu başarıyı elde etmek için tüm takım olarak sahanın içinde gereken mücadeleyi sonuna kadar verip, bir üst lige yükselmeyi hak etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.