Ereğli Gökçe İrem Çavdar transferini duyurdu

Dün sitemizde yayınladığımız Gökçe İrem Çavdar O. transferi bugün Ereğli Belediyesi tarafından basına duyuruldu.

Ereğli Belediyesi Spor Kulübü yaptığı açıklamada ‘’2011-2012 sezonunda Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde ilçemizi temsil edecek olan Ereğli Belediyespor Bayan Voleybol takımımızda transfer çalışmaları sürdürüyor’’ dedi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle; ‘’İBA Kimya TED Kolejlilerden pasör Ezgi Kapdan, Fenerbahçe Acıbadem’in genç pasörü Merve Tanıl ve Dicle Üniversitesinin orta oyuncusu Tuğba Toprak ile anlaşma sağlanmasının ardından 2011-2012 sezonunda Ereğli’nin başarısı için ter dökecek son transfer Gökçe Cavdar oldu. 1988 doğumlu ve İller Bankası’nın oyuncusu olan Gökçe geçtiğimiz yıl Emlak TOKİ’de kiralık olarak oynamıştı. Gökçe İrem Çavdar daha önceki senelerde de Gazi Üniversitesi ve Samsun DSİ takımlarında forma giymişti.‘’

Kulüp Başkanı Fethi Ertekin imza töreninde yaptığı açıklamada “1. Lig’de yer alan Ereğli Belediyespor’ un lige renk katmaya devam edeceğini ifade ederek genç oyunculardan yana bir politika takip ettiklerini kaydederek Ereğli’nin hak ettiği yerde olmasını sağlayacak bir takım kurmak istiyoruz, diğer mevkiler için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Gökçe Cavdar ise seyircisi ile birleşen bir takım olan Ereğli’de olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, ‘’Bu sezonda Ereğli’nin en iyi yerde olması için elimden geleni yapacağım, voleybolun bu kadar sevildiği Ereğli’de olmaktan dolayı sevinçliyim’’ diye konuştu..

Haberi Paylaş

Comments are closed.