Erkeklerde ikinci günün ardından

 

 

 

 

 

Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. Tur Eleme Karşılaşmaları

 

A Grubu Steinbrunn (Avusturya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Karadağ

Finlandiya

3-1

25-23

15-25

25-23

25-21

 

 

26.03.2008 17:30

Avusturya

İsviçre

3-1

22-25

25-21

25-14

25-18

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Bulgaristan

3-0

25-22

25-20

30-28

 

 

 

27.03.2008 15:00

Finlandiya

İsviçre

3-1

25-21

28-30

25-11

25-17

 

 

27.03.2008 17:30

Bulgaristan

Avusturya

3-1

25-15

17-25

25-20

27-25

 

 

27.03.2008 20:00

Karadağ

Hollanda

0-3

22-25

15-25

19-25

 

 

 

28.03.2008 15:00

İsviçre

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Avusturya

Karadağ

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Karadağ

İsviçre

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Avusturya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Finlandiya

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

İsviçre

Hollanda

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Bulgaristan

Karadağ

 

 

 

 

 

 

 

 

28.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

NED

Hollanda

2

2

0

4

6

0

MAX

155

126

1.230

2

FIN

Finlandiya

2

1

1

3

4

4

1.000

195

169

1.154

3

AUT

Avusturya

2

1

1

3

4

4

1.000

182

172

1.058

4

BUL

Bulgaristan

2

1

1

3

3

4

1.750

164

165

0.994

5

MNE

Karadağ

2

1

1

3

3

4

0.750

146

167

0.874

6

SUI

İsviçre

2

0

2

2

2

6

0.333

157

200

0.785

 

B Grubu Kienbaum (Almanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Ukrayna

Polonya

0-3

15-25

19-25

16-25

 

 

 

26.03.2008 17:30

Türkiye

Yunanistan

3-0

25-16

25-12

25-23

 

 

 

26.03.2008 20:00

Almanya

Latvia

3-0

25-20

25-20

25-23

 

 

 

27.03.2008 15:00

Polonya

Türkiye

3-1

25-23

17-25

25-19

25-18

 

 

27.03.2008 17:30

Latvia

Yunanistan

3-0

25-23

25-22

25-18

 

 

 

27.03.2008 20:00

Almanya

Ukrayna

3-0

25-21

25-19

25-23

 

 

 

28.03.2008 15:00

Yunanistan

Polonya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Ukrayna

Latvia

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Türkiye

Almanya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Latvia

Polonya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Ukrayna

Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Almanya

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Türkiye

Latvia

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Yunanistan

Ukrayna

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Polonya

Almanya

 

 

 

 

 

 

 

 

28.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

GER

Almanya

2

2

0

4

6

0

MAX

150

126

1.190

2

POL

Polonya

2

2

0

4

6

1

6.000

167

135

1.237

3

TUR

Türkiye

2

1

1

3

4

3

1.333

160

143

1.119

4

LAT

Latvia

2

1

1

3

3

3

1.000

138

138

1.000

5

GRE

Yunanistan

2

0

2

2

0

6

0.000

114

150

0.760

6

UKR

Ukrayna

2

0

2

2

0

6

0.000

113

150

0.753

 

C Grubu Buzau (Romanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Belçika

Sırbistan

3-0

25-20

25-20

25-19

 

 

 

26.03.2008 17:30

Portekiz

Beyaz Rusya

0-3

19-25

22-25

21-25

 

 

 

26.03.2008 20:00

Romanya

Macaristan

3-0

25-21

26-24

25-22

 

 

 

27.03.2008 15:00

Belçika

Portekiz

3-0

25-17

25-13

25-15

 

 

 

27.03.2008 17:30

Sırbistan

Macaristan

3-1

25-22

25-13

17-25

25-17

 

 

27.03.2008 20:00

Beyaz Rusya

Romanya

3-2

25-23

19-25

19-25

26-24

15-11

 

28.03.2008 15:00

Portekiz

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Macaristan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Romanya

Belçika

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Sırbistan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Belçika

Macaristan

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Portekiz

Romanya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Beyaz Rusya

Belçika

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Macaristan

Portekiz

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Romanya

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

 

 

28.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

BEL

Belçika

2

2

0

4

6

0

MAX

150

104

1.442

2

BLR

Beyaz Rusya

2

2

0

4

6

2

3.000

179

170

1.053

3

ROU

Romanya

2

1

1

3

5

3

1.667

184

171

1.076

4

SRB

Sırbistan

2

1

1

3

3

4

0.750

151

152

0.993

5

HUN

Macaristan

2

0

2

2

1

6

0.167

144

168

0.857

6

POR

Portekiz

2

0

2

2

0

6

0.000

107

150

0.713

 

D Grubu Porec (Hırvatistan) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Estonya

Slovenya

0-3

20-25

19-25

20-25

 

 

 

26.03.2008 17:30

Hırvatistan

İsrail

3-1

25-23

27-25

23-25

28-26

 

 

26.03.2008 20:00

İspanya

Slovakya

3-2

22-25

18-25

25-23

25-20

15-7

 

27.03.2008 15:00

İsrail

Slovenya

3-1

25-21

21-25

25-22

26-24

 

 

27.03.2008 17:30

Hırvatistan

İspanya

3-0

26-24

25-20

25-17

 

 

 

27.03.2008 20:00

Slovakya

Estonya

0-3

23-25

14-25

19-25

 

 

 

28.03.2008 15:00

İspanya

İsrail

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Estonya

Hırvatistan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Slovenya

Slovakya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

İspanya

Estonya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Hırvatistan

Slovenya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

İsrail

Slovakya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Slovenya

İspanya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Estonya

İsrail

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Slovakya

Hırvatistan

 

 

 

 

 

 

 

 

28.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

CRO

Hırvatistan

2

2

0

4

6

1

6.000

179

160

1.119

2

SLO

Slovenya

2

1

1

3

4

3

1.333

167

156

1.071

3

EST

Estonya

2

1

1

3

3

3

1.000

134

131

1.023

4

ISR

İsrail

2

1

1

3

4

4

1.000

196

195

1.005

5

ESP

İspanya

2

1

1

3

3

5

0.600

166

176

0.943

6

SVK

Slovakya

2

0

2

2

2

6

0.333

156

180

0.867


Haberi Paylaş