ES Voleybol 15. yılını kutluyor

2004 yılında antrenmanlara başlayan ve 2004-2005 sezonunda alt yapı liglerine katılmaya başlayan ES Voleybol Spor Kulübü, 15. Yılını kendi spor tesisi olan Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde 23 Nisan 2019 Salı günü tüm eski sporcuları, sporcu velileri, çalışanları ve voleybol camiasından misafirleri ile birlikte kutluyor.

15 yıllık geçmişinde Milli takımlara kazandırılan kız ve erkek sporcular, alt yapı takımları ile çeşitli Türkiye dereceleri gibi başarılar bulunan ES Voleybol, bu başarılarından öte voleybola getirdiği yenilikler ile dikkati çekti.

6 yaşından itibaren oynanabilen Dön Kazan Voleybol oyunu, mini voleyboldan standart voleybola geçiş niteliğinde bir oyun olan Midi Voleybol oyunu gibi yeni oyun kuralları geliştiren, bunları uygulayan ve benimseten ES Voleybol, voleybolu yaygınlaştırmak amacıyla mini voleybol şenlikleri, aile şenlikleri, alt yapı turnuvaları ve kampları ile 15 yılda 25.000 kişiye ulaştı.

2015 yılında Eczacıbaşı Spor Kulübü ile işbirliği içinde çalışmaya başlayarak faaliyetlerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmaya başlayan ES Voleybol, faaliyetleri kapsamında 12.000’i aşkın kız ve erkek sporcuyu voleybolla tanıştırdı; voleybol antrenörlerine ve yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen iç eğitimlerin de katkıları ile Türk voleyboluna çok sayıda antrenör ve yönetici kazandırdı.

Kuruluş amacına uygun olarak alt yapı çalışmalarına devam kararlılığında olan ES Voleybol Spor Kulübü, 15. Yılını kutlarken tüm voleybol severleri 23 Nisan’da Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluşmaya davet ediyor.

Program

16:00 Etkinlikler ve hediye dağıtımı (23 Nisan Salonu)

Yiyecek ve içecek servisi (Bahçe)

Maça davet (19 Mayıs ve 29 Ekim Salonları)

17:00 15. Yıl Kutlama Konuşması (23 Nisan Salonu)

17:30 Kokteyl (9. Kat Teras)

19:00 Kapanış


Haberi Paylaş