Fenerbahçe HDI Sigorta’da başantrenör belli oldu

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Fenerbahçe HDI Sigorta’da Arjantinli başantrenör Daniel Castellani’nin sağlık sorunları sebebiyle takımdan ayrılmasından sonra sarı lacivertlilerin yeni başantrenörü belli oldu.

Sezonun geri kalanında Fenerbahçe HDI Sigorta’nın yardımcı antrenörü Kerem Eryılmaz başantrenör, Mert Karatop ise yardımcı antrenör olarak görev alacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:

Fenerbahçe HDI Sigorta Takımımızın Başantrenörü Daniel Castellani, yaşamakta olduğu sağlık sorununa bağlı olarak tedavisine ülkesinde devam etmek istemiş olup; Kulübümüz hocamıza bu kararında destek olma kararı almıştır.

2011-2012, 2013-2015 ve 2021-2023 yılları arasında hizmet ettiği üç dönemde çatımız altında 1 CEV Challenge Kupası, 2 Türkiye Ligi, 1 Süper Kupa ve 1 Türkiye Kupası Şampiyonluğu başarılarına ulaşan ve çalışmalarıyla şubemize büyük değerler katan hocamızın bu süreci en iyi şekilde atlatacağına; güzel ve sağlıklı günlerde yollarımızın tekrar kesişeceğine yürekten inanıyoruz.

Hocamıza Kulübümüz için ortaya koyduğu tüm emekler için teşekkür ediyor, yanında olduğumuzu vurguluyor ve acil şifalar diliyoruz.

Sezonun geri kalanında yardımcı antrenörü Kerem Eryılmaz başantrenör, Mert Karatop yardımcı antrenör olarak görevlerine devam edeceklerdir.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.