Fenerbahçe Parolapara’ya yeni sponsor

2023-2024 sezonu Axa sigorta Efeler Ligi’nde yoluna 8’de 8 ile namağlup devam eden Fenerbahçe Parolapara’nın sponsorları arasına Magdeburger Sigorta katıldı. Kulüpten yapılan açıklamada Magdeburger Sigorta’nın logosunun 2023-24 voleybol sezonunda sarı-lacivertli takımın şortlarının sol paçasında yer alacağı bilgisine yer verildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde:

“Geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Kulübümüz, Fenerbahçe Parolapara  Erkek Voleybol Takımımızın ‘Resmi Sponsorluğu’ için Magdeburger Sigorta ile anlaşma sağladı.

1844 yılından bu yana sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteren  Magdeburger Sigorta’nın logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın şortlarının sol paçasında yer alacak.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni 24 Kasım 2023 Cuma günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlenecektir.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve Fenerbahçe Voleybol Takımlarımızın Sportif Direktörü Dariusz Stanicki’nin katılımlarıyla düzenlenecek imza töreni saat 13.00’de basına açık olarak gerçekleştirilecektir.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.