Fenerbahçe voleybol takımları yeni otobüslerine kavuştu

Gürsel Turizm, Karayolu Ulaşım Sponsoru olarak Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol ve Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımları için hazırladığı otobüsü Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde düzenlenen törenle teslim etti.

Törene; Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz, Genel Müdürü Kerem Birant, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik, Kaptanı Eda Erdem Dündar, Fenerbahçe Parolapara Kaptanı Hasan Yeşilbudak ile voleybolcular katıldı. Törende şubelerin idari kadroları ile Gürsel Turizm profesyonelleri de yer aldı.

Gürsel Turizm tarafından hazırlanan ve Fenerbahçe Opet ile Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımlarını şampiyonluklara taşıyacak Mercedes-Benz marka otobüsün üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün silueti ile Takımların ve Takımlara destek veren sponsorların logoları yer alıyor.

Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt: Gürsel Turizm bizim için sponsorumuz olmanın ötesinde ailemizin bir parçası

Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, “Saygıdeğer konuklar, değerli basın mensupları, ekranları başında bizleri izleyen Fenerbahçe Ailemiz, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz, Gürsel Turizm Genel Müdürü Kerem Birant, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Menajeri Pelin Çelik ve kıymetli sporcularımız, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Neredeyse yarım asra yakın süredir Kulübümüzün yanında yer alan, ulaşım sponsorluğu desteği ile Fenerbahçemize katkı veren Gürsel Turizm ile voleybol takımlarımızın otobüsünü teslim almak üzere bir aradayız.

Bazı markalar uzun zamana dayanan hikâyeleri ile birbirleriyle özdeşleşirler. Gürsel Turizm de bizim için sponsorumuz olmanın ötesinde ailemizin bir parçası.

1970’lerden beri Kulübümüzün yanında olan, son yıllarda sadece futbol değil; basketbol ve voleybolda da takımımızın ulaşım sponsoru olan Gürsel Turizm’e, başta Hürer Bey olmak üzere tüm ekiplerine teşekkür ediyorum.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız sezonun ilk yarısını lider olarak tamamladı. Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımız da ligde yoluna emin adımlarla devam ediyor. Hafta içi evimizde Avrupa maçımız, hafta sonu ise Ankara deplasmanımız var. Şans diliyorum. Umuyorum ki ilk devreyi hedeflediğimiz gibi tamamlayacağız. Zirve yolundaki yolculuğumuz Gürsel Turizm güvencesiyle devam ediyor. Ailemizin bir parçası olan Gürsel Turizm ile nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Ayrıca; gece geç saatlere dek görevleri devam eden Fenerbahçe TV, iletişim, sosyal medya, Youtube ve web sitemizin ekiplerinin yer aldığı Fenerbahçe medya kadromuza, 2 yıldır vermiş oldukları servis desteği için de Gürsel Turizm’e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İş birliğimizin daha uzun seneler sürmesini diliyor, hayırlı ve uğurlu olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz: Çok önemli bir sponsorluk. Yarım asır, dünya spor tarihinin en uzun soluklu sponsorluğu. Genç nesil olarak bu da bize çok büyük gurur veriyor

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz, “Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri, değerli Fenerbahçe çalışanları, hem kadın hem de erkek takımı sporcularımız, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çalışanları hepiniz bu mutlu günümüze hoş geldiniz.

Yarım asırdır Hasan Adnan Birant’ın verdiği bayrağı bizler dalgalandırıyoruz. Bu, çok önemli bir sponsorluk. Yarım asır, dünya spor tarihinin en uzun soluklu sponsorluğu. Genç nesil olarak bu da bize çok büyük gurur veriyor. İnşallah bizden sonraki nesil de hu sponsorluğu devam ettirir.

Özellikle kadınların milli takımdaki başarıları ile erkek takımımız ve kadın takımımızın lider olması bize çok büyük gurur veriyor. İnşallah bu seneyi şampiyonluklarla kapatacağız. Ne kadar zor bir iş yaptığınızı ben yakinen biliyorum. Profesyonel olarak yaptığınız işin haricinde Türk kız ve erkek çocuklarına örnek oluyorsunuz. Ürettiğimiz en önemli değer, Türk gencine örnek oluyoruz. Milletim adına, Türk gençliği adına teşekkür ediyorum.

Otobüsümüzün yapımında emeği geçen Gürsel Turizm çalışanı Umut Demircan’a, Mercedes-Benz firmasına, Arafat firmasına ayrıca teşekkür ediyorum. Bu sponsorluk inşallah büyük sponsorluklara vesile olur. Gururumuzsunuz. Otobüsünüzü güle güle kullanın. Hep en iyileri sizin olsun. Tekrar bize bu onuru yaşattığınız için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik: Şampiyonluklara emin adımlarla yürüdüğümüz bu sezonda umuyorum ki bu yol arkadaşlığımız devam edecek

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik, “Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluklara emin adımlarla yürüdüğümüz bu sezonda umuyorum ki kazasız, belasız hep birlikte bu yol arkadaşlığımız devam edecek. Aldığımızı kupalarla birlikte otobüsümüzle geri dönüp kutlayacağımızı düşünüyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Fenerbahçe Opet Kaptanı Eda Erdem Dündar: Bu, iş birliğinden ziyade bir aile olma kavramı. Fenerbahçe Spor Kulübü denildiği zaman bu aile olgusu, bu aidiyet, bu birliktelik her zaman ön plana çıkıyor

Fenerbahçe Opet Kaptanı Eda Erdem Dündar, “Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemize yaşattığımız gurur ve mutluluktan dolayı çok keyifliyiz. İnanıyoruz ki bu çıtayı daha da yükseğe çıkaracağız. Biz sporcular için ulaşım her zaman çok önemli oldu çünkü konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmeniz gerekiyor. Bunun için Gürsel Turizm’e çok teşekkür ediyoruz. Otobüsümüzü çok beğendik. Çok da konforlu. Hep birlikte inşallah başarılar kazanacağız. Bu, iş birliğinden ziyade bir aile olma kavramı. Fenerbahçe Spor Kulübü denildiği zaman bu aile olgusu, bu aidiyet, bu birliktelik her zaman ön plana çıkıyor. Sizlerle bunu yaşıyor olmak bizler için çok değerli. İyi ki varsınız.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Parolapara Kaptanı Hasan Yeşilbudak: Gürsel Turizm’in bize vermiş olduğu bu destek ve imkanlar biz sporcular için çok değerli

Fenerbahçe Parolapara Kaptanı Hasan Yeşilbudak, “Biz sporcular için sezonun büyük kısmı yollarda, seyahatlerde geçiyor. Bu seyahatlerin büyük kısmını otobüsle karayolunda gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda Gürsel Turizm’in bize vermiş olduğu bu destek ve imkanlar biz sporcular için çok değerli. O yüzden Gürsel Turizm yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Voleybolcular Meliha Diken, Aslı Kalaç ve Murat Yenipazar da katkılarından dolayı Gürsel Turizm’e teşekkür etti.

Organizasyonun sonunda voleybolcular, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz’e imzalı Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe Parolapara formaları hediye etti.

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant da kaptanlar Eda Erdem Dündar ve Hasan Yeşilbudak’a teslimat hatırası sembolik anahtar verdi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.