Fenerbahçe yıldız oyuncusunu açıkladı

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, yeni sezon yapılanması kapsamında İran Milli Takımının başarılı orta oyuncusu Seyed Mohammad Mousavi’yi kadrosuna kattığını açıkladı.

İran, Polonya ve son olarak İtalya’nın Gas Sales Bluenergy Piacenza takımında forma giyen 1987 doğumlu Seyed Mohammad Mousavi, küçük yaş kategorilerinden itibaren giydiği milli takım formasıyla önemli başarılara da imza attı. 2008 yılından itibaren İran A Milli Erkek Voleybol Takımının formasını terleten Mousavi, 2008 Olimpiyat Elemeleri’nde İran Milli Takımı’nda gösterdiği başarılı performansla ‘En İyi Orta Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

Seyed Mohammad Mousavi, İran, Polonya ve İtalya Ligi’nde formasını giydiği takımlar ile FIVB Dünya Ligi, FIVB Dünya Kupası, AVC Asya şampiyonalarında sayısız başarılara imza attı.

Kulüpten yapılan açıklamada “Dünya, Asya ve Polonya Ligi’nde ‘En İyi Orta Oyuncu’ ödüllerinin sahibi olan Mousavi’ye Sarı Lacivertli ailemize hoş geldin diyor, çubuklu ile başarılar diliyoruz.” denildi.

Haberi Paylaş