Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor transfere hızlı başladı

Yeni sezonda Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü transfere hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak geçtiğimiz sezon Rota Koleji’ni 2.Lig’ten 1.Lig’e çıkartma başarısı gösteren antrenör Alper Kemal Kaygusuz’u transfer etti.

Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübünün 2021-2022 sezonu transferleri:

Baş antrenör Alper Kemal Kaygusuz:
Daha önce 4 sezon İzmir Işıkkent Spor sonrasında ise 7 sezon Rota Koleji’nde görev alan Alper Kemal Kaygusuz, bundan sonra başarılarına Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ile devam edecek. Kariyerinde yıllarca 1. ve 2. Liglerde görev almış olan Kaygusuz, Işıkkent Spor Kulübü ve Rota Koleji Spor Kulübü ile birçok Türkiye dereceleri elde etti. Son olarak Rota Koleji ile 1.Lig’e yükselme başarısı yaşadı.

Yardımcı antrenör Cem Avcı:
2020-2021 sezonunda Rota Koleji ile Kadınlar 2. Lig’inden Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig’ine yükselme başarısı gösteren Cem Avcı, yardımcı antrenör olarak Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ile önümüzdeki sezon anlaşma imzaladı.

Daha önce 2 sezon İzmirspor Spor Kulübü sonrasında 2 sezon Rota Koleji Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak görev aldı.

Neslihan Çengeltepe:
Fethiye Bahçeşehir Koleji, iç transferde 1994 doğumlu libero Neslihan Çengeltepe ile sözleşme yeniledi. Oyuncu daha önce Bolu Belediyespor, Edremit Belediyesi Altınoluk Spor ve Anadolu Üniversitesi’nde oynadı.

İpek Karayel:
TVF Spor Lisesi, Yeşilyurt ve Büyükçekmece Voleybol Akademi takımlarında yer alan 2000 doğumlu genç pasör İpek Karayel yeni sezonda Fethiye Bahçeşehir Koleji forması giyecek.

Buse Gül:
1.78 boyundaki başarılı orta oyuncu Fethiye’de. Daha önce Yaşam Pınarım Karşıyaka, Mavişehir Spor ve geçtiğimiz yıl Sigorta Shop Kadınlar 1.Lig’ine yükselme başarısı gösteren Rota Koleji Spor Kulübü’nde oynadı.

Gülem Altay:
Fethiye ekibi iç transferde Kadınlar 1.Lig’ine yükselmede katkısı olan, 1998 doğumlu pasör çaprazı Gülem Altay ile sözleşme yeniledi. Oyuncu daha önce Eczacıbaşı, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Salihli Belediyespor, Çanakkale Belediyespor’da oynadı.

Tuğba Kınalı:
TVF Kadınlar 2.Lig’inde şampiyon olup, Sigorta Shop Kadınlar 1.Lig’ine yükselmede katkısı olan, 1998 doğumlu, 1.91 boyundaki orta oyuncu Tuğba Kınalı ile sözleşme yenilendi. Kariyerinde Eskişehir Tepebaşı Belediyespor ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde yer aldı.

Haberi Paylaş