Fenerbahçe’de olmak çok güzel bir duygu

Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Daniel Castellani, bir yıllık aranın ardından tekrar sarı-lacivertli camiaya döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

     
Castellani, sarı-lacivertli kulübün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin eylül sayısında yer alan röportajında, Fenerbahçe ile yeniden kupalar kazanmak istediğini belirtti.
 
Arjantinli antrenör, eve döndüğünü vurgulayarak, “Yeniden burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Zaten kendimi geri gelmiş gibi değil, eve gelmiş gibi hissediyorum. Fenerbahçe’de olmak çok güzel bir duygu. Bir önceki sezonumuzda bütün hedeflerimize ulaştık ve aynı sezon içinde 3 kupayı kazandık. Bu sene de aynı başarıları elde etmek için buradayım. Aynı şekilde çalışacağız” diye görüşlerini aktardı.
     
Sarı-lacivertli taraftarları her zaman yanlarında görmek istediklerini dile getiren Castellani, oyuncularını ise maçlardan önce şöyle motive ettiğini anlattı: “Soyunma odasına girdiğim zaman ceplerimi çıkarıp, boş ceplerimi oyuncularıma gösteriyorum. ‘Görüyor musunuz, ceplerimde hiçbir şey yok. Her şeyimi sahaya koydum. Siz de sahaya çıkın ve neyiniz var neyiniz yok, hepsini sahada harcayın. Maç sonunda da soyunma odasına geldiğinizde cepleriniz bomboş olsun.’ Her maça savaşmak ve kazanmak için çıkacağız.”      
 Haberi Paylaş