Fenerbahçe’de voleybol şubesinin yeni sponsoru Medicana

Hem Vodafone Sultanlar Ligi’nde hem de AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe’de voleybol şubenin yeni sponsoru Medicana oldu.

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

Medicana Grubu Hakkında:

1992 yılında kurulan Medicana, Türkiye’de sağlık sektörünün en büyük ve güvenilir markalarından biri olarak, yaklaşık 12 bin çalışanıyla dünya standartlarında sağlık hizmetleri sunuyor. Ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa’daki hastaneleriyle faaliyet gösteren Medicana Sağlık Grubu, yurt dışında yaptığı sağlık yatırımlarıyla da her yıl milyonlarca kişinin modern tıbbın son imkanlarına ulaşmasını sağlıyor.

Medicana; yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet yaklaşımı, güçlü akademik kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla sağlık hizmetlerinin geleceğine öncülük ederken, ulusal ve uluslararası yatırımlarıyla sektöründe fark yaratıyor.

Medicana çatısı altında sağlık ile eğitimi buluşturan Medicana Grubu, “bireyin bütününü eğitmek” anlayışıyla 2018’de Medicana Eğitim Grubu’nu kurdu ve MBA Okulları’nı açtı. MBA Okulları, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan kampüsleriyle Türkiye’nin lider eğitim kurumu olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. Medicana Grubu, 2019-2020 yılında Fenerbahçe Üniversitesi ile iş birliği yaparak dünya dillerine hâkim, inovatif ve yaratıcı düşünceye açık, sosyal ve akademik gelişimini tamamlamış bireyler yetiştirmeyi ve dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında olmayı hedefliyor. Sağlıkta ve eğitimde dünya çapında bir marka olan Medicana, spora ve sanata olan katkılarıyla da istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.