Fenerbahçe’ye yeni sponsor

AXA Sigorta Efeler Ligi ve Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Voleybol Takımlarının resmi forma ve ürün tedarikçisi Joma oldu.

As Spor bünyesinde faaliyet gösteren spor markası Joma, 2022/2023 Voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Opet’in ve Fenerbahçe HDI Sigorta’nın teknik ürün sponsorluğunu üstlenecek.

Joma Hakkında

Dünyaca ünlü İspanyol spor markası Joma, 2021 yılı itibarıyla Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı.

Türkiye’de Uhlsport ve Kempa markalarının imtiyaz sahibi ve distribütörü, Tryon markasının kurucusu As Spor bünyesinde yer alan Joma; tüm spor branşlarına hitap eden spor giyim ve spor ayakkabı koleksiyonuna sahip.

Dünyada 120 ülkede satış operasyonu bulunan Joma, 55 yıldır spor sektöründe faaliyet gösteriyor. 2019 yılı itibarıyla 32 milyon adet ürün satışı gerçekleştiren marka, böylece dünyanın en büyük futbol markalarından biri konumunda yer alıyor. Avrupa’nın ve dünyanın önemli futbol kulüpleri, olimpiyat komiteleri, federasyonlar, tenisçiler, koşucular ve maratonlar gibi birçok alanda sponsorluk anlaşmaları bulunan markanın, takım sporları ve bireysel sporlara yönelik giyim koleksiyonunun yanında, performans, koşu, yürüyüş, tenis, basketbol, futbol, günlük ayakkabı gibi tüm branşlardaki geniş spor ayakkabı koleksiyonuyla da dikkat çekiyor.

2021 yılında Türkiye’de As Spor bünyesinde faaliyete geçen marka, Süper Lig ve 1. Lig takımlarının yanı sıra voleybol, basketbol ve tüm spor branşlarında hizmet verme hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.