Filenin Sultanları, Polonya’ya 3-0 mağlup oldu

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin ikinci haftasındaki ikinci maçında Polonya’ya 3-0 mağlup oldu.

Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ndeki yedinci maçında yarın saat 08.30’da Kanada ile karşılaşacak. Müsabakayı, TRT Spor canlı yayınlayacak. Karşılaşmanın detaylı istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.

POLONYA-TÜRKİYE: 3-0
SALON: Hong Kong Coliseum
HAKEMLER: Igor Porvaznik (Slovakya), Carla Hoorweg (Avustralya)
POLONYA: Jurczyk, Wenerski, Rozanski, Korneluk, Stysiak, Lukasik, Stenzel (L) (Fedusio, Galkowska, Nowicka)
TÜRKİYE: Ebrar, Zehra, Vargas, Hande, Eda, Cansu, Ayça (L) (Elif, Saliha, İlkin, Aslı)
SETLER: 25-22, 25-20, 30-28
SÜRE: 1 saat 29 dakika

 

Haberi Paylaş

1.191 thoughts on “Filenin Sultanları, Polonya’ya 3-0 mağlup oldu

  1. kaan says:

    yenildiğimiz takım polonya!!! polonya potansiyel güç ve yetenek olarak bizim yarımıza bile erişemez. ne kadar iyi hücüm ederseniz edin ne kadar iyi savunma yaparsanız yapın TAKIM OLARAK HALA DAHA SERVİS ATMAYI VE MANŞET ALMAYI BİLMİYORSANIZ ASLA MAÇ KAZANAMAZSINIZ!!! attığımız servisler adeta rakiplerin kucağına paraşütle iniyor, bu seviye de bu kadar yumuşak servis atılmaaaazzz!! servis ve manşet voleybolun temelidir ve biz voleybolun temelini uygulamıyoruz. içeriye kaçırdığımız manşetler artık iyice kabak tadı verdi. bu manşet kaçırma işini de hep setlerin kırılma anlarında yapıyoruz gerçekten yeter artık. hala çok ciddi smaçör sorunumuz var. neriman hala niye oynatılmıyor birileri bir şey söylesin de bilelim. direk hatalarımız çok fazla. senelerdir bir arada oynayan bir takım bu sorunları bu kadar antrenmana nasıl düzeltemiyor anlamak mümkün değil!! bu hatalar devam ettiği sürece bizden bir şey olmaaaazzzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.