Galatasaray taraftarını kınıyorum

Fenerbahçe kaptanı Arslan Ekşi bugün derbi maçta yaşanan olaylar sonrası isyan etti.

Galatasaray Yurtiçi Kargo’yu 3-0 yendikleri maç sonrası sitemize açıklama yapan Arslan Ekşi, ezeli rakipleri Galatasaray’a karşı net bir skorla galip geldikleri için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Maç boyunca yaşananlar ise beni çok üzdü. Galatasaray taraftarına hiç yakıştıramadım” dedi.

Maç boyunca annesine küfür edildiğini hatırlatan Arslan, “Maçın başından sonuna kadar anneme küfür eden Galatasaray taraftarını kınıyorum. Bu zamana kadar hiçbir Fenerbahçe taraftarı başka takımın oyuncusunun annesine küfür etmedi. Bu konuda çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Hiçbir şekilde maçın başından sonuna kadar Galatasaray taraftarı ile atışmam olmadı, bunun tam tersine Galatasaray taraftarı maçın başından sonuna kadar küfretti” diye konuştu.

Takım kaptanı olduğunu ve takımın liderliğini yapmasının çok doğal olduğunu kaydeden Milli pasör, “Fenerbahçe takımının kaptanı olarak sahada her zaman takımımı düşünmem çok normal. Onları ateşlemek benim oyun içindeki sorumluluğum. Bu galibiyetin bizler için ne kadar önemli olduğunu sahadaki mücadelemizle gösterdik. İnşallah bu olaylar bir daha yaşanmaz” ifadelerini kullandı. 

Haberi Paylaş