Galatasaray’da imza töreni düzenlendi

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Galatasaray HDI Sigorta’da yapılan yeni transferler için imza töreni düzenlendi. Törene; Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan, Kadın Voleybol Takımı Menajeri Asuman Baş, İlkin Aydın, Ayçin Akyol, Fulden Ural, Eda Kafkas ve Karmen Aksoy katıldı.

Bugün kadın voleybol takımı adına beş önemli sporcunun imza törenini gerçekleştirdiklerini söyleyen Neslihan Turan, “Zorlu bir sezon bizi bekliyor. Umarım güzel anılar ve kazanılan güzel maçlar biriktirebiliriz. Kulübümüm adına tüm sporcularımıza hoş geldin diyorum.” dedi.

Kadın Voleybol Takımı Menajeri Asuman Baş: “Bu sene Galatasaray HDI Sigorta olarak mevcut tecrübeli sporcularımızın yanına genç ve dinamik oyuncuları da transfer ettik. Milli Takım forması giyiyorlar ve onlar da çok tecrübeli. Biz takımımıza çok güveniyoruz. Bu sezona geç başlayacağız ve erken bitireceğiz. Hafta içi, hafta sonu art maçlar oynayacağız. Zorlu bir süreç olacak. Bütün takıma sakatlıksız bir sezon diliyorum.”

İlkin Aydın: Galatasaray gibi büyük bir camianın sporcusu olmaktan gurur duyuyorum. Umarım bu sezon, başarılarla dolu bir sezon olur. Tabii ki taraftarımızı da tüm sezon yanımızda görmek istiyoruz.”

Ayçin Akyol: Galatasaray gibi büyük camianın parçası olduğum için inanılmaz mutlu ve gururluyum. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Bu sezon ve önümüzdeki sezon birlikte güzel işler başarabileceğimize inanıyorum. Beni çok güze bir şekilde karşılayan, mesaj atan tüm Galatasaray taraftarına teşekkür ederim. Tüm sezon boyunda desteklerini bizden esirgemesinler.

Fulden Ural: Böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum. Umarım bu sezon bütün hedeflerimize ulaşabiliriz. Taraftarlarımızın hepsinin desteğini bekliyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı ve güzel bir sezon diliyorum.”

Karmen Aksoy: Galatasaray camiasına katıldığım için ve taraftarının önünde oynayacağım için çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarıma sağlıklı bir sezon diliyorum.”

Eda Kafkas: Büyük bir  camianın ve ailenin bir parçası olmak benim için çok gurur verici. Tüm arkadaşlarıma sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.”

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına 22 Ağustos’ta başlayacak.

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.