Genç Bayanlarda 2. tur elemeleri

26-30 Mart tarihleri arasında gerçekleşen 2. tur elemeleri sonucunda gruplarında 1. olan takımlar (Sırbistan, Türkiye, Polonya, Almanya) Eylül ayında İtalya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına katılma hakkı elde ettiler.

Gruplarında ikinci ve üçüncü sırada yer alan takımlar 11-13 Temmuz’da yapılacak olan 3. tur elemelerine katılacak.

E Grubu: Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Belçika, Bulgaristan
F Grubu: Macaristan, Hollanda, Slovenya, Fransa 

Genç Bayanlar Avrupa Şampiyonası 2. Tur Karşılaşmaları

A Grubu Tallinn (Estonya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 15:00

Portekiz

Çek Cumhuriyeti

0-3

19-25

15-25

16-25

 

 

26.03.2008 17:00

Estonya

Macaristan

0-3

22-25

20-25

11-25

 

 

26.03.2008 19:00

Karadağ

Sırbistan

0-3

9-25

19-25

11-25

 

 

27.03.2008 15:00

Macaristan

Çek Cumhuriyeti

0-3

23-25

26-28

21-25

 

 

27.03.2008 17:00

Estonya

Karadağ

3-0

25-20

25-15

25-22

 

 

27.03.2008 19:00

Sırbistan

Portekiz

3-0

25-20

25-19

25-14

 

 

28.03.2008 15:00

Karadağ

Macaristan

1-3

14-25

25-22

20-25

17-25

 

28.03.2008 17:00

Portekiz

Estonya

0-3

16-25

14-25

12-25

 

 

28.03.2008 19:00

Çek Cumhuriyeti

Sırbistan

0-3

18-25

21-25

20-25

 

 

29.03.2008 15:00

Karadağ

Portekiz

1-3

25-22

23-25

22-25

23-25

 

29.03.2008 17:00

Macaristan

Sırbistan

0-3

15-25

17-25

16-25

 

 

29.03.2008 19:00

Estonya

Çek Cumhuriyeti

2-3

25-23

19-25

14-25

25-14

13-15

30.03.2008 15:00

Portekiz

Macaristan

0-3

19-25

17-25

20-25

 

 

30.03.2008 17:00

Sırbistan

Estonya

3-0

25-20

25-11

25-10

 

 

30.03.2008 19:00

Çek Cumhuriyeti

Karadağ

3-0

25-8

25-16

25-13

 

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

SRB

Sırbistan

5

5

0

10

15

0

MAX

375

240

1,562

2

CZE

Çek Cumhuriyeti

5

4

1

9

12

5

2,400

389

328

1,186

3

HUN

Macaristan

5

3

2

8

9

7

1,286

365

338

1,080

4

EST

Estonya

5

2

3

7

8

9

0,889

340

351

0,969

5

POR

Portekiz

5

1

4

6

3

13

0,231

298

393

0,758

6

MNE

Karadağ

5

0

5

5

2

15

0,133

302

419

0,721

 B Grubu in Bardejov (Slovakya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 15:00

Romanya

Türkiye

0-3

16-25

15-25

16-25

 

 

26.03.2008 17:30

Slovakya

Litvanya

3-0

25-16

25-9

25-18

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Avusturya

3-0

25-7

25-21

25-19

 

 

27.03.2008 15:00

Türkiye

Litvanya

3-0

25-8

25-9

25-12

 

 

27.03.2008 17:30

Avusturya

Slovakya

0-3

23-25

22-25

16-25

 

 

27.03.2008 20:00

Romanya

Hollanda

0-3

18-25

25-27

15-25

 

 

28.03.2008 15:00

Litvanya

Avusturya

0-3

23-25

19-25

17-25

 

 

28.03.2008 17:30

Slovakya

Romanya

3-0

25-23

25-19

31-29

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Türkiye

0-3

19-25

18-25

23-25

 

 

29.03.2008 15:00

Romanya

Litvanya

3-1

25-10

25-16

14-25

25-20

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Slovakya

3-1

28-26

14-25

25-21

25-18

 

29.03.2008 20:00

Türkiye

Avusturya

3-0

25-18

25-12

25-17

 

 

30.03.2008 15:00

Litvanya

Hollanda

1-3

25-20

22-25

16-25

20-25

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Romanya

2-3

25-17

27-29

23-25

31-29

16-18

30.03.2008 20:00

Slovakya

Türkiye

0-3

10-25

22-25

12-25

 

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

TUR

Türkiye

5

5

0

10

15

0

MAX

375

227

1,652

2

NED

Hollanda

5

4

1

9

12

5

2,400

399

353

1,130

3

SVK

Slovakya

5

3

2

8

10

6

1,667

365

342

1,067

4

ROU

Romanya

5

2

3

7

6

12

0,500

383

426

0,899

5

AUT

Avusturya

5

1

4

6

5

12

0,417

352

402

0,876

6

LTU

Litvanya

5

0

5

5

2

15

0,133

285

409

0,697

C Grubu Netaniya (İsrail) 25-29/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

25.03.2008 15:00

İsrail

Polonya

0-3

11-25

12-25

22-25

 

 

25.03.2008 17:30

Belçika

İsviçre

3-0

27-25

25-14

25-13

 

 

25.03.2008 20:00

Slovenya

İspanya

3-1

25-21

25-13

21-25

25-15

 

26.03.2008 15:00

İsviçre

İsrail

1-3

22-25

25-22

19-25

16-25

 

26.03.2008 17:30

İspanya

Polonya

1-3

11-25

25-23

14-25

20-25

 

26.03.2008 20:00

Slovenya

Belçika

0-3

11-25

15-25

13-25

 

 

27.03.2008 15:00

Polonya

İsviçre

3-0

25-20

25-12

25-16

 

 

27.03.2008 17:30

İsrail

Slovenya

0-3

16-25

12-25

17-25

 

 

27.03.2008 20:00

Belçika

İspanya

3-0

25-12

25-18

25-22

 

 

28.03.2008 13:00

Slovenya

Polonya

1-3

15-25

16-25

25-21

16-25

 

28.03.2008 15:30

İspanya

İsviçre

3-1

24-26

25-16

25-22

25-21

 

28.03.2008 18:00

Belçika

İsrail

3-0

25-16

25-11

25-18

 

 

29.03.2008 15:00

İsviçre

Slovenya

0-3

24-26

18-25

5-25

 

 

29.03.2008 17:30

İsrail

İspanya

0-3

23-25

10-25

18-25

 

 

29.03.2008 20:00

Polonya

Belçika

3-1

25-19

25-22

15-25

25-19

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

POL

Polonya

5

5

0

10

15

3

5,000

434

320

1,356

2

BEL

Belçika

5

4

1

9

13

3

4,333

387

278

1,392

3

SLO

Slovenya

5

3

2

8

10

7

1,429

358

337

1,062

4

ESP

İspanya

5

2

3

7

8

10

0,800

370

405

0,914

5

ISR

İsrail

5

1

4

6

3

13

0,231

283

382

0,741

6

SUI

İsviçre

5

0

5

5

2

15

0,133

314

424

0,741

D Grubu Tampere (Finlandiya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 14:30

Beyaz Rusya

Fransa

0-3

15-25

22-25

16-25

 

 

26.03.2008 17:00

Bulgaristan

Almanya

0-3

15-25

15-25

15-25

 

 

26.03.2008 19:30

Finlandiya

Yunanistan

3-0

25-20

25-16

26-24

 

 

27.03.2008 14:30

Fransa

Almanya

1-3

16-25

18-25

25-22

19-25

 

27.03.2008 17:00

Yunanistan

Bulgaristan

2-3

29-31

31-29

17-25

25-22

12-15

27.03.2008 19:30

Beyaz Rusya

Finlandiya

3-0

25-15

25-23

25-23

 

 

28.03.2008 14:30

Almanya

Yunanistan

3-0

25-15

25-15

25-13

 

 

28.03.2008 17:00

Bulgaristan

Beyaz Rusya

3-1

25-21

25-23

34-36

25-13

 

28.03.2008 19:30

Finlandiya

Fransa

1-3

25-18

23-25

20-25

22-25

 

29.03.2008 14:30

Beyaz Rusya

Almanya

0-3

8-25

22-25

13-25

 

 

29.03.2008 17:00

Fransa

Yunanistan

3-0

25-22

25-22

25-15

 

 

29.03.2008 19:30

Finlandiya

Bulgaristan

0-3

18-25

16-25

23-25

 

 

30.03.2008 14:30

Yunanistan

Beyaz Rusya

3-1

22-25

26-24

27-25

25-20

 

30.03.2008 17:00

Bulgaristan

Fransa

0-3

23-25

24-26

23-25

 

 

30.03.2008 19:30

Almanya

Finlandiya

3-2

25-17

23-25

21-25

25-15

15-5

  

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

GER

Almanya

5

5

0

10

15

3

5,000

431

296

1,456

2

FRA

Fransa

5

4

1

9

13

4

3,250

397

369

1,076

3

BUL

Bulgaristan

5

3

2

8

9

9

1,000

421

415

1,014

4

FIN

Finlandiya

5

1

4

6

6

12

0,500

371

412

0,900

5

BLR

Beyaz Rusya

5

1

4

6

5

12

0,417

358

420

0,852

6

GRE

Yunanistan

5

1

4

6

5

13

0,385

376

442

0,851

 


Haberi Paylaş