Gençlerde derbi Belediye’nin

Maça antrenör Osman Kahraman ve Yardımcısı Şaban Çıbık yönetiminde çıkan Beşiktaş Genç Erkek Takımı, maça Saim, Özgür, Ahmet, Berkan, Demirhan, Can ve liberoda Alican ile başladı.

Antrenör Ertan Albayrak ve Yardımcısı Arda Yolaç yönetimindeki İstanbul Belediyesi ise Fatih, Çağlar, Tunay, Muhammet, İsa, Oğuz ve liberoda Burak ilk altısıyla sahadaydı.

İlk sette rakibine üstünlüğünü kabul ettiren İstanbul Belediyesi seti 25-18 alarak 1-0 öne geçti.
İkinci sette de yine iyi başlayan Belediye ikinci teknik molaya 16-11 önde girmesine rağmen setin sonunda yaptığı hatalarla seti 25-22 kaybetti. Üçüncü setin başında yine ilk iki setteki gibi rakibine oranla daha iyi oynayan Belediye seti 25-20 alarak durumu 2-1 e getirdi.

Dördüncü sete 6-3 önde giren Beşiktaş ikinci teknik molaya 16-14 geride girmesine rağmen, setin son sayılarında kendine oranla daha iyi oynayan rakibine seti 25-23 kaybederek ligdeki ilk mağlubiyetini aldı ve ligde mağlubiyetsiz tek takım İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaldı.

Bu önemli maçı Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi A Takım Teknik Direktörü Nedim Özbey, A Takım Yardımcı antrenörü Hakan Özkan, Menajer Mustafa Aydoğan ve Altyapı Menejeri Kadir Uzun da izleyenler arasındaydı.


Haberi Paylaş

Comments are closed.