Guidetti ve ekibi, video konferans yoluyla antrenörlerle buluştu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Eğitim Kurulu Koordinatörü Selda Bereket Yücel’in başkanlığında organize edilen video konferans söyleşisinde, A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti ve teknik ekibi, Türkiye’de görev yapmakta olan voleybol antrenörleri ile bir araya geldi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen söyleşide; A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Guidetti, antrenman planlamasının nasıl olması gerektiği ile haftalık/birim antrenman planlanması sürecinde zamanı nasıl kullanmamız gerektiği konularında bir sunum yaptı.

Söyleşi, sunum sonrasında yapılan soru ve cevap bölümüyle sona erdi.

Söyleşilere katılmak isteyen antrenörler, TVF Eğitim Kurulu Sekreteri Şahsine Ateş’insahsine.ates@tvf.org.tradresine mesaj atarak Zoom için gerekli şifre ve toplantı numaralarına ulaşabilirler.

Söyleşiler periyodik olarak sürecek.Söyleşilerdeki konuşmacılar, A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti ve teknik ekibinden oluşmakta. Zoom aracılığı ile yapılacak olan sunum konuları, haftalık olarak TVF internet sitesinden duyurulacak.


Haberi Paylaş