Gürkan Şef’ten Fenerbahçe Parolapara’ya ziyaret

2014 yılından beri sahip olduğu standartları koruyarak misafirlerine her gün gerçek bir steakhouse kültürü deneyimleme imkanı sunan ve bu sezon itibarıyla Fenerbahçe Parolapara’nın resmi sponsorlarından olan Gürkan Şirketler Topluluğu’nun kurucusu Gürkan Topçu, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerindede gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Yöneticiler, voleybolcular ve basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Etkinlikte Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan ve Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt ile Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti de yer aldı.

Organizasyonda Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan ile Gürkan Şef’in yer aldığı kısa gösteri maçı yapıldı.

Eğlenceli anlara sahne olan bu özel karşılaşmanın ardından Yöneticiler Burak Çağlan Kızılhan ile Simla Türker Bayazıt, Gürkan Şef’e Fenerbahçe Parolapara oyuncuları tarafından imzalanan bir forma hediye etti.

Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Tanıtım etkinliğinin sonunda Simla Türker Bayazıt ile Gürkan Şef, sponsorluk anlaşmasına dair Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt: Gürkan Şef’le beraber yeni bir yolculuğa adım attık

Simla Türker Bayazıt, “Çok keyifli bir ortamdayız, çok güzel bir iş birliğini duyurmak için bir aradayız. Türkiye’nin ilk diplomalı kasap unvanlı Gürkan Şef’le beraber yeni bir yolculuğa adım attık. Bu iş birliğinin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gürkan Şef’in yeni yeni oluşumları, yatırımları, projeleri var. Bu süreçte onun yanında olmak bizim için de çok anlamlı. Bundan sonra tüm şampiyonluk yemekleri Gürkan Şef’te.” dedi.

Gürkan Şef: İyi bir iş birliği oldu

Sponsor Gürkan Şef ise, “Hayırlı, uğurlu olsun. Fenerbahçe çok büyük bir marka, Türkiye’nin en önemli camialarından biri. Bizim de yurt dışında birçok şubemiz var. Fenerbahçemizin voleybol takımı Avrupa’da bizi temsil ediyor. İyi bir iş birliği oldu. Tekrardan hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.