“Heyecandan tüylerim diken diken oldu”

Milli voleybolcu Neslihan Darnel, ’’Yıldız kızları izlerken heyecandan tüylerim diken diken oldu’’ dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, başarılı sporculara Vilayetler Evi’nde verdiği iftar yemeğine katılan A Milli Bayan Takımı oyuncularından Darnel, dünya şampiyonu olan Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı’nı kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Alt yapı bu kadar sağlam olduktan sonra Türk voleybolunun çok güzel başarılara imza atacağını ifade eden Darnel, ’’Yıldız kızlar olimpiyatlar için iddialı’’ denmesi üzerine ’’Olimpiyat düşünmeleri için biraz erken. Biz buradayız, bir yere gitmeye pek niyetimiz yok. Biz bir olimpiyat şampiyonu olalım inşallah. Biz gittiğimizde onlar da olimpiyat şampiyonu olurlar’’ ifadelerini kullandı.

A Milli Takım kaptanı Esra Gümüş de maçları izlerken hop oturup hop kalktığını belirterek, ’’Çok güzel bir başarı. Alttan parlak gençlerin geldiğini görüyoruz’’ dedi.

Gümüş, A Milli Takım olarak kendilerinin de olimpiyat şampiyonluğunu hedeflediğini dile getirerek, ’’Biz ablaları olarak önce olimpiyatlara bir katılalım. Daha sonra da onlar katılırlar’’ diye konuştu.


Haberi Paylaş