İşte Sultanlar Ligi’nin rüya takımı

2022-2023 Misli.com Sultanlar Ligi Sezonu, Fenerbahçe Opet’in şampiyonluğuyla tamamlandı.

Eczacıbaşı Dynavit – Fenerbahçe Opet final serisi üçüncü maçının ardından düzenlenen törende, final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

İşte Rüya Takım

En İyi Libero: Gizem Örge

En İyi Pasör: Macris Carneiro

En İyi Orta Oyuncu: Eda Erdem Dündar

En İyi Smaçör: Arina Fedorovtseva

En İyi Pasör Çaprazı: Melissa Vargas

En Değerli Oyuncu (MVP): Melissa Vargas

Misli.com Özel Ödülü: Saliha Şahin

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

4.158 thoughts on “İşte Sultanlar Ligi’nin rüya takımı

  1. kaan says:

    FB ye tebrikler; kesinlikle hak ettiler. zaten vakıfbank ve eczacı da bu transfer politikası varken FB daha çoookk şampiyon olur. kimse eczacının sezonu namağlup tamamladığını düşünüp yanılgıya kapılmasın. eczacı derbileri oynarken hem FB nin hem vakıfın en kötü zamanlarına denk geldi. bence eczacının kadrosu orta kalite.bir defa boskoviç hariç yabancıların tamamı değişmeli. gelecek sezon da öyle aleksa gray gibi oyuncularla olmaz!! üstüne basa basa söylüyorum. değişime teknik kadro ile başlamalılar. bu iş öyle ferhat akbaşlarla olmaz!!! ferhattan eczacıya koç olmaz zaten. bakın THY ye ye Ze Roberto dedi. dikkat ederseniz Eczacı bu sene oynadığı tüm finalleri kaybetti. şampiyonlar ligini de verecekler. çünkü takım vasaaattt!! rüya takıma gelecek olursak; eğer sadece final serisi göz önüne alınıp ödüller verildiyse ASLI KALAÇ’ın ciddi hakkını yemişler. aslı son 2 maçta harikalar yarattı. nasıl ki geçen yıl Tuğba Şenoğlu bir maçta FB yi dağıttıysa aynısını aslı yaptı. artık bu ödüller oyuncuların adına GÖRE değil performanlarına verilmeli. HAK HUKUK ADALET!!!!!

  2. kaan says:

    edanın yerinde olsam o ödülü kesinlikle aslı kalaça verirdim. çünkü bu ödül sadece edanın adına verildi performansına değil!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.