Kaliteli zaman geçirdik

18-26 Ağustos tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Genç Kız Milli Takım çalışmalarını sürdürüyor.

Hazırlıklarla ilgili bilgi veren Genç Milli Takım Antrenörü Gökhan Edman, mümkün olan en iyi duruma gelmek için çaba harcadıklarını söyledi.

Balkan Şampiyonasında göördükleri eksik yönlerin üstüne gittiklerini, sakatlıkları tedavi etmeye çalıştıklarını ifade eden deneyimli antrenör, “Kısa sürede, bize verilen iyi imkanlarla kaliteli bir çalışma dönemi yaşadık. Süreyi en iyi şekilde değerlendirdik. Finaller başladığında, gelebileceğimiz en üst seviyede olmaya çalışıyoruz” dedi.

İyi bir oyuncu grubuna, dolaysıyla da iyi bir altyapıya sahip olduklarını belirten Antrenör Edman, “Şampiyonluklar yaşamış bir kadroyla birlikteyiz ama seviye bir kademe daha yükseldi. İşler herkes için zorlaştı. Hazırlıklarımızı buna göre yaptık. Rusya Genç Kız Milli Takımı ile oynayacağımız iki hazırlık maçı, geldiğimiz yeri ve düzeltmemiz gereken taktik-teknik yönleri bize gösterecektir” diyerek sözlerini tamamladı.


Haberi Paylaş

Comments are closed.