“Maçın çok ortada olduğunu düşünüyorum”

CEV Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil eden Eczacıbaşı Dynavit, yarı finalde milli pasör çaprazımız Ebrar Karakurt’un formasını giydiği İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara ile karşılaşacak.

İtalya’daki başarılı performansıyla adından söz ettiren milli oyuncumuz Ebrar Karakurt, dev eşleşme öncesi Voleybolun Sesi’ne konuştu.

Çok gururlu olduğunu dile getiren Karakurt: “CEV Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında evimizde Eczacıbaşı ile oynuyoruz. Umarım voleybol severlere keyifli bir maç izletebiliriz. Maçın çok ortada olduğunu düşünüyorum. Daha çok isteyen tarafın kazanacağını düşünüyorum. Tabi ki çok gururluyum, Novara ile birlikte üç Türk takımının Final Four’da yer almasından. Umarım istediğimiz galibiyeti alabiliriz. Evimizde oynuyoruz, bunun avantajını kullanıp buradan galibiyetle çıkarak İstanbul’a avantajla gitmek istiyoruz. Eczacıbaşı’na da başarılar diliyorum, oradaki arkadaşlarımı çok özledim. Umarım çok keyifli ve çok güzel bir maç olur.” şeklinde düşüncelerini aktardı.

Eczacıbaşı Dynavit ile Igor Gorgonzola Novara’nın karşı karşıya geleceği CEV Şampiyonlar Ligi yarı final eşleşmesinin ilk maçı, 5 Nisan Çarşamba günü TSİ 20.00’de Pala Igor Novara’da oynanacak.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak ikinci mücadele ise 12 Nisan Çarşamba günü saat 19.00’da başlayacak.

Haberi Paylaş

4.177 thoughts on ““Maçın çok ortada olduğunu düşünüyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.