Nikahtan önce Niksar’a imza

Niksar Belediyespor’da bir imza da pasör çaprazı Fetih Durkan’dan geldi.

Yeni sezon transfer hazırlıklarını sürdüren Niksar Belediyespor transfer çalışmalarını sürdürürken bir imzada daha sona geldi. Geçtiğimiz sezonu Afyon Bld. Yüntaş takımında geçiren pasör çaprazı Fetih Durkan 2020-2021 sezonunda Niksar şehri için mücadele edecek. Hayatının en önemli imzasını atmak üzere hazırlıkların heyecanını sürdüren oyuncu “nikahımdan önce böyle güzel ve köklü bir kulüp ile anlaşmaktan mutluluk duydum” dedi.

Durkan düşüncelerini şöyle dile getirdi “Düğün arifesinde sevdiğim insanla birlikte bir hayatı paylaşmanın heyecanını yaşarken önceden beri bildiğim bir kulüpten teklif gelmesi beni mutlu etti. Niksar Belediyespor ile daha önce de Ramazan hocam vasıtasıyla transfer görüşmemiz olmuştu. Ancak o yıllarda bu kısmet olmadı. Bu sezon öncesi teklifin yeniden gelmesi beni mutlu etti. Niksar Belediyespor’da hem kulüp oluşumu, yöneticiler, şehir, hocamız ve takım arkadaşlarımız her şey için hep güzel şeyler duydum. İnşallah onlara faydalı olarak benden beklenen performansı sahaya yansıtacağım” dedi.

Yeni transfer hakkında görüşlerini sorduğumuz takım antrenörü Ramazan Kasap “İyi bir oyuncu ile sözleşme imzaladık. Yetenekli ve genç bir oyuncu Fetih. Kendisi ile daha önceki yıllarda da ilgilenmiştik o dönem gerçekleşmeyen bu imza bugüne kısmetmiş. Takımımız ile uyumlu olacağına ve başarıları birlikte yaşayacağımıza şüphem yok. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Voleybol şube sorumlusu Kamil AYAN ve Kulüp As Başkanı Şükrü Kırış da transferden memnuniyetlerini dile getirdiler. Her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen As Başkan KIRIŞ iyi bir planlama dahilinde sezon öncesi için iyi işler çıkardıklarını, takıma gereken desteği hep verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi. Söz alan Voleybol Şube Sorumlusu Kamil AYAN da “Daha önce de karşılaştığımızda dikkatimi çeken ve özellikle de sorduğum iyi bir oyuncu kardeşimizle bu sene birlikte olacağız. Sayın As Başkanımızın dediği gibi biz elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız. Bu konuda bize her zaman güven duyan ve destek olan Sayın Belediye Başkanımız Özdilek Özcan beye de defalarca teşekkür ediyorum. Sadece voleybol takımı olarak değil bir spor kulübü olarak Niksar Belediyesporumuza çağ atlattığını söylemeden edemem” dedi.


Haberi Paylaş