Orro: “Böyle devam etmeliyiz çünkü sırada olimpiyatlar var”

2024 FIVB Milletler Ligi’nde Japonya’yı 3-1’lik skorla geçerek VNL’de ikinci kez şampiyonluk olan İtalya’da karşılaşma sonrası Alessia Orro, Sarah Fahr ve Anna Danesi açıklamalarda bulundu.

Alessia Orro: “Çok mutluyum çünkü bu başarı iyi çalıştığımız anlamına geliyor. Hızlı bir süreklilik gösterdik ve bu turnuvada bize çok destek verdi. Böyle devam etmek zorundayız çünkü sırada olimpiyatlar var. Bugün ne olursa olsun kazanmak zorundaydık. Hiçbir şey bizi durdurmadı ve savaşmaya devam ettik.”

Sarah Fahr: “İtalya en başından beri kendini empoze etmekte iyiydi. Biz oyunumuzu zorlamaya ve empoze etmeye devam ettik. Takımın yaptıklarından gerçekten çok memnunum ve umarım bu sadece bir ilk adımdır, çünkü daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bireysel ödül sadece bir ödül çünkü sadece takımın ne aldığına odaklanıyorum. Arkadaşlarım kişisel hedeflere ulaşmama yardımcı olması çok daha iyi.”

Anna Danesi: “Mutluyum çünkü çok iyi oynuyoruz ve bu üç günlük ateşte gösterildiği gibi bunu yapmaya devam etmeyi umuyoruz. Bunu söyledikten sonra, kesinlikle durmak istemiyoruz. Bir kaptan olarak marşı başka bir podyumda söylemek istediğimi söyledim. Bunu bu gece zaten yapmış olmak beni iki kat daha mutlu eden bir gurur kaynağı.”

 

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir