Pri Daroit: “Gabi’den çok şey öğreniyorum”

VNL’de yarı finale yükselmek için yarın Japonya ile karşılaşacak olan son finalist Brezilya’da Pri Daroit, Brezilya medyasından WebVolei sitesine konuştu.

Sonucu belirleyen bir oyuncu olmak istediğini söyleyen Pri Daroit, “Dünyanın en iyi smaçörü Gabi’ye sahibiz. Bu yüzden her gün ondan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Voleyboldaki kariyerim için giderek daha fazla büyümeye çalışıyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Kızlar harika. Onlar yeniler ve gelişmek istiyorlar. Çok iyi bir çalışma grubuyuz. Herkes büyümek ve gelişmek  istiyor. Böyle çalışmak gerçekten çok güzel. Milli Takım’a geri dönmek istedim ve bu rutini yaşayabilmek büyük bir memnuniyet. Paris-2024’te olmak için bu döngüde elimden gelen her şeyi vermek istiyorum. Gabi’nin ne kadar büyüdüğünü, her şeyi kazandığını, dünyanın en iyisi olduğunu görüyorsunuz. Bu yüzden günlük olarak büyümeme yardımcı olan pek çok iyi insanla çalışabildiğim için ayrıcalıklı hissediyorum.” dedi.

Japonya maçı ile ilgili ise Pri Daroit, Japonya’nın çok hızlı bir oyunu var ve çok fazla savunma yapıyorlar. Son birkaç gündür takımları inceliyoruz, tüm stratejimiz oyunlarının hızına dayanıyor. Sabırlı olmalıyız ” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.