Sakarya Gelişim sultanlarında durmak yok

Voleybol Kadınlar 2. Ligi’ne ilk kez katılan Sakarya Gelişimspor, antrenör Murat Sakal yönetiminde dur durak demeden çalışıyor. Kulüp başkanı Recep Karamehmet çalışmaların çok iyi gittiğini vurguluyor, sultanların çok hırslı olduklarını söylüyor.

Geri sayım başladı

Sakarya Gelişimspor sultanlarının yer aldığı Voleybol Kadınlar 2. Ligi 16 Ekim’de başlayacak. Bir diğer deyişle artık geri sayım başladı. Antrenör Murat Sakal “Sultanlarımız Gizem, Hilal, Verda, Birce, İremsu, Eylül, İrem Akkaya, Çiğdem, Sıla Keten, Sıla Öztopaloğlu, Zeynep Kavas, Özün, Zehra, Merve, Eslem maçların başlangıcına kadar tam hazır hale gelecekler” dedi.

Karamehmet: Destek istiyoruz

Kulüp başkanı Recep Karamehmet voleybol severleri 16 Ekim’de yapılacak ilk maça davet etti ve şöyle konuştu, “Sezonu Sakarya, Serdivan spor salonunda 16 Ekim günü Bozüyük Belediyespor maçı ile açıyoruz. Sevenlerimizi, voleybol severleri maçlarımıza bekliyoruz. Sakarya’nın sultanlarına sponsor olarak destek olanlara ve olacaklara şimdiden teşekkür ederiz. Amacımız takımımızın bu lig te kalmasını sağlamaktır. Bir mücadelemizde altyapıdan yetiştirdiğimiz çocuklarımıza Voleybolu hedef olarak göstermektir, bu yoldan dönmeyeceğiz ve canla başla mücadelemizi sürdüreceğiz.

Haber: Suat Beyenal

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.