Şeyma’nın uğurlu sözleri

Yıldız Kız Milli Takımımızın başarılı oyuncularından Şeyma Ercan TRT’ye verdiği röportajda Dünya Şampiyonasında hedefin ilk üç olduğunu söyledi. Dünya Şampiyonu olmanın ise hayallerini süslediğini dile getiren bunu başarmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Bu arada, araya giren TRT Muhabiri Orhan Görmez’in “Ben bu sözleri bir yerden hatırlıyorum” sözleri üzerine Şeyma Ercan’ın uğur yaptığı ortaya çıktı. Şeyma, Avrupa Şampiyonası finalleri öncesinde de kendisiyle söyleşi yapan Orhan Görmez’e aynı sözleri söylemiş ve Avrupa Şampiyonluğu kazanılmış.
 
Önemli olan Milli Takım
Çok yoğun bir sezon geçirdiklerini, uzun süren kamplar yaptıklarını, turnuvalar oynadıklarını ifade eden Şeyma, “Biraz yorulduk ama bunların hiç önemi yok. Tek düşüncemiz Milli Takım ve hedeflerimiz. Sadece başarıya odaklandık. İyi bir ekibimiz var. Her şeyden önce çok iyi dost ve arkadaşız. Bu dostluğun başarımızda büyük yeri var” diye konuştu.
 
Seyirciye davet
Ankara seyircisinin Milli Takımları ne kadar desteklediklerini iyi biliyoruz” diyen Şeyma Ercan, “Avrupa Şampiyonasında da onlarla birlikte iyi işler başardık. Yine aynı şekilde desteklerini bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.


Haberi Paylaş