SigortaShop’un pasör çaprazı belli oldu

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, yeni sezon kadro yapılanması kapsamında transfer çalışmalarına devam ediyor.

Ligde bu sezon 5-8. Play-Off etabı oynama hakkı elde ederek Avrupa Kupalarına katılma hedefini sürdüren Antalya ekibi, son olarak Kore Kadınlar Voleybol Ligi ekiplerinden Ai Peppers forması giyen Birleşik Amerikalı pasör çaprazı Yaasmeen Bedart-Ghani ile önümüzdeki sezon için anlaşma sağladı.

Texas Üniversitesi ile NCAA (Amerikan Kolej Sporları Kurumu) Kolej Ligi’nde yer aldıktan sonra Filipinler, Hırvatistan, İtalya, Yunanistan liglerini deneyimleyen 1996 doğumlu ve 193 cm. boyundaki Yaasmeen Bedart-Ghani, Güney Kore’de 2 sezon Suwon Hyundai Hillstate ve 1 sezon Ai Peppers adına mücadele etti.

NCAA’de 3 kez Big 12 Conference şampiyonluğu yaşayan, profesyonel voleybol kariyerinde ise Kore Kupası’nda altın madalya elde eden Birleşik Amerikalı pasör çaprazı, bu kez 2024-2025 sezonunda Vodafone Sultanlar Ligi sahnesinde yer alarak Muratpaşa Belediyesi SigortaShop’un başarısı için sahaya çıkacak.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.