Solhan Spor-Fenerbahçe HDI Sigorta maçı biletleri ücretsiz

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 29 Ocak Cumartesi günü saat 16.00’da oynanacak maçta Fenerbahçe HDI Sigorta’yı ağırlayacak olan Bingöl Solhan Spor, karşılaşmanın biletlerinin ücretsiz olacağını ve tüm voleybol severlerin aileleri ve çocuklarıyla beraber rahatlıkla gelip maçı izleyebileceğini belirtti.

Bingöl Solhan Spor Başkanı Ziya Sözen’in açıklaması:

“Bingöl Solhan Spor olarak bütün çaba ve gayretlerimize rağmen maalesef ligde kötü günler geçiriyoruz. İki yıl önce çıktığımız Efeler Ligi’nde bu kez kalma mücadelesi veriyoruz. Efeler Ligi, dünyanın en kaliteli dört liginden biri konumundadır. Bu ligde kalmak İçin çok güçlü kadrolara sahip olmak gerekiyor, bu da çok büyük maliyetler gerekiyor. Ligin en mütevazi bütçeye sahip takımına sahibiz. Güçlü takımların içinde mücadele verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Seyir zevki yüksek Fenerbahçe maçına bütün Bingöl halkımızı bekliyoruz. Fenerbahçe , Galatasaray gibi büyük takımlar yüz yılda Bingöl’e bir defa geliyor. Fenerbahçe gibi büyük bir takımı Bingöl’de izlemek gerçekten büyük bir fırsat ve ayrıcalıktır. Bingöl seyircisini bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyoruz. Bu fırsatı bize sunan Solhan Spor’a bir Bingöllü olarak teşekkür ediyorum. Voleybol taraftarı centilmen bir taraftardır. Bu yüzden vatandaşlarımız aileleri, çocukları ile rahatlıkla gelip maçımızı izleyebilirler. Maçlarımıza gelen seyircilerden hiçbir ücret alınmamamaktadır. Maçlara giriş ÜCRETSİZDİR. Bingöl halkımızdan ricamız bu maçta bizleri yalnız bırakmamalarıdır.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.