Torul Gençlerbirliği’nde sakatlıklar can sıkıyor

Voleybol Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden Torul Gençlerbirliği’nde art arda yaşanan sakatlıklar takımı sıkıntıya soktu.

Kulüp basın sözcüsü Selim Yalçın yaptığı açıklamada MEF Okulları maçı ile yakaladıkları çıkışı devam ettirmek istediklerini ancak son haftalarda artan sakatlıkların takımı zor durumda bıraktığını söyledi.

Yalçın, “Şu anda dört oyuncumuzun sakatlıkları devam ediyor, kulüp doktorumuz verdiği raporda oyuncuların tam olarak iyileşmelerinin zor olduğunu söyledi; dolayısıyla bu oyuncuları bu hafta oynayacağımız Ziraat Bankası müsabakasında riske etmeyeceğiz. Bizim için bir hafta sonra oynayacağımız Beşiktaş maçı çok önemli olduğunu için Ziraat Bankası maçında genç oyuncularımıza yer verip tecrübe kazanmalarını sağlayacağız. Böylece sakat sporcularımızı dinlendirerek tam anlamıyla iyileşmeleri için zamanımız olacak. Kulüp olarak birinci ligdeki ilk hedefimiz ligde kalmak. Bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız. Deplasmanda bile seyirci sıkıntısı çekmeyen kulübümüzün başarılı olması için her kesimin desteğine ihtiyacımız bulunuyor” dedi.

 


Haberi Paylaş